The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Газ и подземни паркинги в България и Европа? - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ технически форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Газ (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Thread: Газ и подземни паркинги в България и Европа? (/showthread.php?tid=10201)

Pages: 1 2 3


Re: Газ и подземни паркинги в България и Европа? - eurogas - 04-03-2011

ico_kosara007 Wrote:М/у другото от преди 2 месеца откакто ме върнаха от Варна тауърс в Мол не съм ходил.Загубиха ме като клиент.

Абсолютно съм съгласен с теб, и аз правя същия бойкот, и без това моловете са скъпарски пък и много важни го дават, загубиха ме като клиент, изобщо не ми липсват. :wink:


Re: Газ и подземни паркинги в България и Европа? - mevdo - 04-03-2011

Ми точно на Варна тауърс ИМА паркинг за коли с газови уредби - МНОГО ГОЛЯМ И ХУБАВ, даже е покрит и не ти се мокри колата докато вали !!!!!
На Гранд мол има паркинг на покрива !!!
На Мол Варна си има паркинг пред сградата !!!
На Пфое Мол има паркинг около сградата !!!

Май тези са достатъчни за да се каже че май приказката за жабата и коня в случая е малко прибързана!


Re: Газ и подземни паркинги в България и Европа? - ico_kosara007 - 04-04-2011

Когато има такива паркинги би трябвало да сложат по една голяма табела с надпис за коли с ГУ,а не онези главочи от охраната да казват че не може и да те връщат вместо да те насочат.До този момент не знаех за тези паркинги.


Re: Газ и подземни паркинги в България и Европа? - mirizlivpor - 08-20-2012

Малко офф, ама моята e с фабричен метан и в КАТ София при регистрацията ме питаха за паспорт на уредбата Big Grin Иначе аз нямам обозначения на багажника и по нищо не се разбира, че има газ. Освен това се зарежда точно до бенза. Честно казано не мисля, че колата е по-опосна от останалите когато е паркирана под земята.


Re: Газ и подземни паркинги в България и Европа? - npackoBko - 08-24-2012

Не знам защо темата толкова си смени фокуса, ама изводите са следните:
1. В Р. България, съгласно въведените правила Е ЗАБРАНЕНО паркирането в подземни помещения на автомобили с АГУ.
2. Ние НЕ СМЕ по-големи от правилата - следователно трябва да ги спазваме. Всички наши мнения и настроения са ала бала - нарушаваш правилата, щото мислиш, че не е правилно - плащаш си щото си голям мислител.
3. Коментирате вие моловете, ама замислихте ли се, че същите правила са в пълна сила и за подземните гаражи на жилищните кооперации и само късмета на някои от вас още не му е изневерил, преди да го изхвърлят от собственото му паркомясто, което вероятно струва по - вече от колата, която притежава ?.... :evil: :evil: :evil:


Re: Газ и подземни паркинги в България и Европа? - joro74 - 10-23-2012

При колите с обикновена газова ако загасиш колата без да минеш на бензин преди това останалата газ в колекторите и изпарителя "издиша" през въздушния филтър. Метана е по лек от въздуха и се събира по тавана, пропан бутана е по-тежък се събира на пода, вентилацията обикновена е на тавана и не го изсмуква, а го мести към места на "завет". Когато за деня 500 коли оставят по 100 грама газ и той се натрупа на места бързо се достига запалима смес.

Фабричните газови са на течна газ, няма изпарители, катализатора доизгаря остатъците в ауспуха, имат следене на клапаните от компютъра, контрол с ламбда сонда. С фабрична газова няма изтичане, но при обикновената газова гасенето на газ и недоизгарянето на празен ход при липсващ катализатор винаги отделят газ.


Re: Газ и подземни паркинги в България и Европа? - ico_kosara007 - 10-24-2012

Спам:
Спрях да ходя във Варна тауърс и мола фалира.Добре че посещавам другите чат-пат, та се държат още! :mrgreen:


Re: Газ и подземни паркинги в България и Европа? - npackoBko - 10-24-2012

ico_kosara007 Wrote:Спам:
Спрях да ходя във Варна тауърс и мола фалира.Добре че посещавам другите чат-пат, та се държат още! :mrgreen:

SPAM:

Да вземеш да ходиш и така на работа, че да не ти фалира и фирмата ...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Re: Газ и подземни паркинги в България и Европа? - dimitar76 - 01-02-2013

Темата е стара но да споделя и аз.Спирам на всички Молове без никаъв проблем,защото моята пълначка е откъм страната на резервоара и нямам лепенка за ВНИМАНИЕ ГАЗ газовата бутилка ми е на мястото на резервната гума не мирише на газ и трудно може да се разбере,че съм с газова уредба. Smile


Re: Газ и подземни паркинги в България и Европа? - Vin_Diesel_9_0 - 01-03-2013

dimitar76 Wrote:Темата е стара но да споделя и аз.Спирам на всички Молове без никаъв проблем,защото моята пълначка е откъм страната на резервоара и нямам лепенка за ВНИМАНИЕ ГАЗ газовата бутилка ми е на мястото на резервната гума не мирише на газ и трудно може да се разбере,че съм с газова уредба. Smile

Аз съм по същия начин... нямам лепенка проблеми не са ми правили никъде до сега. Гаража ми е подземен но едва ли някой ще дойде да ме изхвърли от него :twisted: