The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Колко ни харчат Волвата - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: На лафче (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Thread: Колко ни харчат Волвата (/showthread.php?tid=1149)



Колко ни харчат Волвата - angelov - 11-12-2006

Предлагам тук всеки да напище какво Волво кара (година, на колко километра е , модел, кубатура , и какъ разход му дава граско , при 90 км, при 130 км и нагоре)
аз моето пще не съм го засекул ,но като го засека ще пиша.

MichaelLeRoi според мен това ще е доста полезно, ако някой е решил да си купи волко .Първото нещо което ще направи е да влезе в някой форум, и да прочете повече за дадения автомобил. И във форума на Меерцедес , БМВ и Ауди има същите теми, само тук забелязах че няма такава тема. Моля изтрий всички други мнения който не са свързани с темата.


Колко ни харчат Волвата - angelov - 11-12-2006

Предлагам тук всеки да напище какво Волво кара (година, на колко километра е , модел, кубатура , и какъ разход му дава граско , при 90 км, при 130 км и нагоре)
аз моето пще не съм го засекул ,но като го засека ще пиша.

MichaelLeRoi според мен това ще е доста полезно, ако някой е решил да си купи волко .Първото нещо което ще направи е да влезе в някой форум, и да прочете повече за дадения автомобил. И във форума на Меерцедес , БМВ и Ауди има същите теми, само тук забелязах че няма такава тема. Моля изтрий всички други мнения който не са свързани с темата.


- MichaelLeRoi - 11-12-2006

Колега, в профила си почти всеки е задал с каква кола е, направи го и ти. А за харченото, всички са един дол дренки в зависимост от горивото.


- MichaelLeRoi - 11-12-2006

Колега, в профила си почти всеки е задал с каква кола е, направи го и ти. А за харченото, всички са един дол дренки в зависимост от горивото.


- unicata - 11-13-2006

MichaelLeRoi Wrote:Колега, в профила си почти всеки е задал с каква кола е, направи го и ти. А за харченото, всички са един дол дренки в зависимост от горивото.
и тежеста на крака :-)


- unicata - 11-13-2006

MichaelLeRoi Wrote:Колега, в профила си почти всеки е задал с каква кола е, направи го и ти. А за харченото, всички са един дол дренки в зависимост от горивото.
и тежеста на крака :-)


- salih - 11-13-2006

наИ вече тежеста на КраКа :twisted:








unicata Wrote:
MichaelLeRoi Wrote:Колега, в профила си почти всеки е задал с каква кола е, направи го и ти. А за харченото, всички са един дол дренки в зависимост от горивото.
и тежеста на крака :-)



- salih - 11-13-2006

наИ вече тежеста на КраКа :twisted:








unicata Wrote:
MichaelLeRoi Wrote:Колега, в профила си почти всеки е задал с каква кола е, направи го и ти. А за харченото, всички са един дол дренки в зависимост от горивото.
и тежеста на крака :-)



- Zmejcho - 11-13-2006

е, нищо де- човека пита. Мойто е 440 1,7 пълна инжекция 89 година мотор B18F. Извънградско ми харчи около 7/100, градското качва обаче около 10 (градско не съм го засичал особено). Не го натискам особено - все пак бензинецът е скъп, а при тоя разход ми се доближава до газтаSmileSmileSmile(на тая кола газ нямам). Но на магистралата си карам със 140.


- Zmejcho - 11-13-2006

е, нищо де- човека пита. Мойто е 440 1,7 пълна инжекция 89 година мотор B18F. Извънградско ми харчи около 7/100, градското качва обаче около 10 (градско не съм го засичал особено). Не го натискам особено - все пак бензинецът е скъп, а при тоя разход ми се доближава до газтаSmileSmileSmile(на тая кола газ нямам). Но на магистралата си карам със 140.