The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? (/showthread.php?tid=17791)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - gustav - 02-17-2014

Все пак бензиновите започнаха да надделяват....

Радостно за мен е, че има доста хора, които искат да се радват на автомобилите си независимо от по-високата цена, която плащат.


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - STEW - 02-18-2014

Бензинов или дизелов - всеки кара това, което го радва. Както казват братята руснаци - на вкус и цвет товарищ нет. Всички сме тук заради предпочитанията си към марката "Волво" и нейните специфики, не само заради двигателите, които произвежда или монтира на колите си.


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - JMI - 02-18-2014

Така е, но все пак, за да сме пристрастни към една марка трябва да има солидни причини за това! Направата на двигателите, надежността и икономията са в основата на избора в днешния климат.


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - Cavalera - 02-18-2014

Аз пък си мисля, че за да си пристрастен не е нужно да има солидни причини, а е по скоро въпрос на усещане.


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - STEW - 02-18-2014

Аз лично съм фен на марката заради сигурността и комфорта, която дава на водача и пасажерите /писал съм в друга тема, че жена ми е жива благодарение на автомобил от тази марка/. Това за мен е най-важното, на втори план идва предпочитанието за вида двигател, което е индивидуално за всеки от нас. 24 години съм карал бензинови коли, от 8 години карам дизелови - не мога да отрека нито едните, нито другите, всеки тип си има плюсове и минуси. Важното е да ми доставя удоволствие и сигурност, когато съм в колата.


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - Dodo 155 - 02-18-2014

STEW Wrote:Бензинов или дизелов - всеки кара това, което го радва. Както казват братята руснаци - на вкус и цвет товарищ нет. Всички сме тук заради предпочитанията си към марката "Волво" и нейните специфики, не само заради двигателите, които произвежда или монтира на колите си.
+1 и ще те допълня - важното е, че няма попадения в последните 2 реда от анкетата Smile


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - JMI - 02-18-2014

Въпреки това сме малко феновете на марката по- света! А вие В България сте още по- малко в сравнение с други марки, но ако колите бяха Немски, а не Шведски тогава масовостта щеше да е огромна. Но каквото пипнат Шведите, винаги е с безкомпромисно качество!


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - STEW - 02-18-2014

JMI Wrote:Въпреки това сме малко феновете на марката по- света! А вие В България сте още по- малко в сравнение с други марки, но ако колите бяха Немски, а не Шведски тогава масовостта щеше да е огромна. Но каквото пипнат Шведите, винаги е с безкомпромисно качество!
Да, ама за това сме бутикова марка :lol: /както каза един майстор в сервиз/. СААБ са още по-малко и какво от това - хората си се кефят с тях и също са еталон за здравина и сигурност. Пък и народа пораства и поумнява - приятелят на дъщеря ми смени голф със СААБ /даже беше на последната среща/и разбра защо шведското е на почит. :lol:


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - JMI - 02-18-2014

STEW Wrote:
JMI Wrote:Въпреки това сме малко феновете на марката по- света! А вие В България сте още по- малко в сравнение с други марки, но ако колите бяха Немски, а не Шведски тогава масовостта щеше да е огромна. Но каквото пипнат Шведите, винаги е с безкомпромисно качество!
Да, ама за това сме бутикова марка :lol: /както каза един майстор в сервиз/. СААБ са още по-малко и какво от това - хората си се кефят с тях и също са еталон за здравина и сигурност. Пък и народа пораства и поумнява - приятелят на дъщеря ми смени голф със СААБ /даже беше на последната среща/и разбра защо шведското е на почит. :lol:


В една друга тема Мевдо питаше за класики от вида Волво 242 и прочие, като им видях цените около 5000 Паунда се продават в УК единични бройки, така че си прав за бутиковата марка! Волво никога не е продавало в огромни тиражи дори и в най-добрите години на марката, които са далеч назад в историята.


Re: С Какъв двигател е сегашното ви VOLVO и доволен ли сте? - Yankov - 02-18-2014

За марката...и собствениците и...
Имаше един епизод на Топ Гиър (мисля че пред последния сезон), в който бяха отделили половин предаване на Saab. Разказа историята му, показаха ранните модели, беше много интересно...но най-интересно ми беше, че бяха наредили в една редичка няколко мъже (култови и емблематични образи). И ги почнаха...за първия Джеръми казва "това е собственик на Ферари (и показват един 30-тина годишен мазен образ с шарени панталони, лъскави цайси и някакви лъскави пътъци, джвакащ дъвка). Следващият "Това е собственик на Ауди" (някакъв образ с анцунг, гледащ тъпо"..."Това е собственик на Пежо" (беше се обърнал с гръб)..."а това е собственик на Сааб" (и показват един добре облечен 40тина годишен мъж, с приятен външен вид и прическа), който се оказа главен архитект на някакъв град (не си спомням кой точно). Та там имаха в пред вид, че всяка марка си има определен кръг собственици (и ги бяха уцелили точно), и шведските коли винаги са били в кръга на архитектите и адвокатите Smile
Та, не е важно колко са собствениците на нашите шведки спрямо другите марки, важно е другото - качеството на тези хора Smile

Поздрави!
Smile