The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ технически форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Съвети (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Thread: Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него (/showthread.php?tid=25309)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него - ivobivo - 03-18-2019

...само да добавя към горният пост, че v3.0 я сложих на 7 март вечерта, а на 10 март сутринта, като стартирах колата ми направи впечатление, че запали малко със зачудване, но тогава не му обърнах нужното внимание...

Sent from my mobile device using Tapatalk


RE: Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него - iago - 03-18-2019

Може да им пишеш един мейл, че ти е свалил акумулатора. Явно 3.0 е яко омазана...


RE: Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него - rudizl - 03-18-2019

При мен няма проблеми с 3.0


RE: Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него - murjdo - 03-18-2019

Аз още не съм ъпдейтнал, но така като гледам май няма да бързам Smile


RE: Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него - Tisho - 03-21-2019

Два пъти ми се случи следното:
При шофиране и изведена информация на дисплея за примерно температура на охладителната течност и скорост в км/ч на втория ред, след около час въпросните съобщения на дисплея изчезват и няма никакъв начин да го накарам да ги показва, освен с рестарт - гасене на мотора и последващо палене и/или вадене на CFE-то от буксата и връщането му обратно.

Това се случва с последния фирмуер.


Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него - ivobivo - 03-21-2019

Тишо, като изчезнат надписите и нищо не показва пробвал ли си да разцъкаш увеличеното на аудиото от волана - при мен така изгряват наново...

Sent using Tapatalk


RE: Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него - Tisho - 03-21-2019

(03-21-2019, 10:06 AM)ivobivo Wrote: Тишо, като изчезнат написите и нищо не показва пробвал ли си да разцъкаш увеличеното на аудиото от волана - при мен така изгряват наново...

Sent using Tapatalk

Пробвах - не става. 
Само рестарт.
Тези да не са взели един бивш  колега - С програмист, който ние преди година изгонихме, поради некадърност??  Huh


RE: Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него - iago - 03-21-2019

Мдааа.. дет се вика, ти "на 2.166 версия ли ще останеш или ще downgrade-неш на 3.000"..  Confused


RE: Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него - ivobivo - 04-08-2019

Здравейте колеги...да докладвам, че след като върнах v2.166 вече две седмици нямам проблем с акумулатора и си държи ток като змей.

Имам едно друго въпросче - ако нещо се е омазало по SRS или светне накаква друга грешка по модулите може ли тя да се изчисти с помощта на CFE-то и процедурата "ключ на контакт -> избор на задна скорост R от селектора -> задържане на бутона "Reset" от лостчето в ляво"?

Питането ми е породено от случка през миналото лято - докато бях на морето и заигравайки се си прекарвах отдясно един кабел за навигацията, бях откачил ключа за пасажерският еърбег и преди да съм го съединил дадох на контакт. Резултата беше светнал SRS и прибиране от морето до София с неработещи еърбези. Наложи тук Tisho (много му благодаря) да ми я трие с VIDA, че тогава още не си я бях набавил въпросната...


RE: Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него - rudizl - 04-08-2019

Да, може.