The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Проблем с плейъра - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Музикални системи в колата (Car Audio) (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Thread: Проблем с плейъра (/showthread.php?tid=3053)

Pages: 1 2


- EroS - 12-21-2007

За това с крушката не се бях сетил. Ще го пробвам довечера. Иначе бушончетата на касетофона са ОК.

Благодаря на всички за помощта. Дано да не са кабелите, защото е много разправия :roll:


- EroS - 12-21-2007

За това с крушката не се бях сетил. Ще го пробвам довечера. Иначе бушончетата на касетофона са ОК.

Благодаря на всички за помощта. Дано да не са кабелите, защото е много разправия :roll:


- Efri 850 - 12-22-2007

EroS Wrote:За това с крушката не се бях сетил. Ще го пробвам довечера. Иначе бушончетата на касетофона са ОК.

Благодаря на всички за помощта. Дано да не са кабелите, защото е много разправия :roll:

Има в предвид че има два плюса(+) за касетофона от евро буксата.
Единия плюс е за паметта а другия е за режим на работа на апарата след поставянето на ключа в контактния ключ.
НО, ти си избираш как да си го направиш да ти е!

п.п. при мен се беше случило същото. Бяха свързали двата плюса заедно, и имах само ток без ключ!! ТЪПО!


- Efri 850 - 12-22-2007

EroS Wrote:За това с крушката не се бях сетил. Ще го пробвам довечера. Иначе бушончетата на касетофона са ОК.

Благодаря на всички за помощта. Дано да не са кабелите, защото е много разправия :roll:

Има в предвид че има два плюса(+) за касетофона от евро буксата.
Единия плюс е за паметта а другия е за режим на работа на апарата след поставянето на ключа в контактния ключ.
НО, ти си избираш как да си го направиш да ти е!

п.п. при мен се беше случило същото. Бяха свързали двата плюса заедно, и имах само ток без ключ!! ТЪПО!


- unicata - 12-22-2007

Не е тъпо аз така си го вързах нарочно имаче всеки път трябва да давам на контакт ако искам да си пусна музика докато чакам някой приятел пред блока


- unicata - 12-22-2007

Не е тъпо аз така си го вързах нарочно имаче всеки път трябва да давам на контакт ако искам да си пусна музика докато чакам някой приятел пред блока


- BOYCH - 12-22-2007

Уни, а ситуацията "полу-контакт" м/у 0 и І позиция на стартерния ключ, не ти ли е известна? Все пак ако си забравиш музиката вкл. на следващия ден със сигурност - няма да запалиш ...
Та при това положение ти работи Аудиото и вентилатора, освен ако не е на 0, освен това светят контролните лампи за това дали е вкл. АС-то или Рециркулацията в купето, но за да излезеш - трябва да си дръпнеш ивземеш ключа и ... всичко със сигурност ще е изключено.

Или това не те интересува, майсторе?! Big Grin


- BOYCH - 12-22-2007

Уни, а ситуацията "полу-контакт" м/у 0 и І позиция на стартерния ключ, не ти ли е известна? Все пак ако си забравиш музиката вкл. на следващия ден със сигурност - няма да запалиш ...
Та при това положение ти работи Аудиото и вентилатора, освен ако не е на 0, освен това светят контролните лампи за това дали е вкл. АС-то или Рециркулацията в купето, но за да излезеш - трябва да си дръпнеш ивземеш ключа и ... всичко със сигурност ще е изключено.

Или това не те интересува, майсторе?! Big Grin


- unicata - 12-22-2007

Бат Бойко ;-)
аз такъв проблем досега не съм имал, създал съм си навик да гася касетофона като слизам от колата, пък и съм с 90Ач акумулатор, има да си свири 3 дена и 3 нощи докато се откаже Big Grin


- unicata - 12-22-2007

Бат Бойко ;-)
аз такъв проблем досега не съм имал, създал съм си навик да гася касетофона като слизам от колата, пък и съм с 90Ач акумулатор, има да си свири 3 дена и 3 нощи докато се откаже Big Grin