The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Важни Теми (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Thread: За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди (/showthread.php?tid=3289)



- gadnia_metal - 02-14-2008

Пангев Wrote:Свилене, залагам топките си (за голф) че това НЕ Е металика. Чуй солата! Толкова нескопосани сола нито Кърк ще направи нито Джеймс.

Атанасе, пак ти казвам, че това Е металика, само че не тази която ни харесва :| :? Sad


- gadnia_metal - 02-14-2008

Пангев Wrote:Свилене, залагам топките си (за голф) че това НЕ Е металика. Чуй солата! Толкова нескопосани сола нито Кърк ще направи нито Джеймс.

Атанасе, пак ти казвам, че това Е металика, само че не тази която ни харесва :| :? Sad


- Mishell - 02-14-2008

gadnia_metal Wrote:
Пангев Wrote:Свилене, залагам топките си (за голф) че това НЕ Е металика. Чуй солата! Толкова нескопосани сола нито Кърк ще направи нито Джеймс.

Атанасе, пак ти казвам, че това Е металика, само че не тази която ни харесва :| :? Sad

Слухове всякакви, бях потресена като го чух тоя демо албум, накъдри ми се косата. Както един приятел каза това е нещо средно между Пантера и пълен боклук, еднообразно, без идея, смисъл, просто да има там. После във форума на зи-рок ме опровергаха, че това не е Металика, а някаква група -
Dark Tranquillity Wrote:
mishell Wrote:Хм, какво ще кажете за демо версията на новия албум..... :roll: :roll: ? Нещо ми напомня Пантера...не съм очарована, но то си е мое мнение.
Е ти ако повярва, че това което са качили в замунда е "демото" на новия албум... тва са Eternal Decision и май албума беше от 1996. Така, че докато аджеба не изкарат новата тава няма да разберем кво са измайсторили...

демек кьор фишек.


- Mishell - 02-14-2008

gadnia_metal Wrote:
Пангев Wrote:Свилене, залагам топките си (за голф) че това НЕ Е металика. Чуй солата! Толкова нескопосани сола нито Кърк ще направи нито Джеймс.

Атанасе, пак ти казвам, че това Е металика, само че не тази която ни харесва :| :? Sad

Слухове всякакви, бях потресена като го чух тоя демо албум, накъдри ми се косата. Както един приятел каза това е нещо средно между Пантера и пълен боклук, еднообразно, без идея, смисъл, просто да има там. После във форума на зи-рок ме опровергаха, че това не е Металика, а някаква група -
Dark Tranquillity Wrote:
mishell Wrote:Хм, какво ще кажете за демо версията на новия албум..... :roll: :roll: ? Нещо ми напомня Пантера...не съм очарована, но то си е мое мнение.
Е ти ако повярва, че това което са качили в замунда е "демото" на новия албум... тва са Eternal Decision и май албума беше от 1996. Така, че докато аджеба не изкарат новата тава няма да разберем кво са измайсторили...

демек кьор фишек.


- Cavalera - 02-14-2008

И аз почнах да се съмнявам в произхода на това "Демо", НО на концерта ще се ходи, а и като гледам календара може да стане и с продължение на софииската среща.

ПП Честито и на всички почитатели на братята Cavalera за новата им продукция.


- Cavalera - 02-14-2008

И аз почнах да се съмнявам в произхода на това "Демо", НО на концерта ще се ходи, а и като гледам календара може да стане и с продължение на софииската среща.

ПП Честито и на всички почитатели на братята Cavalera за новата им продукция.


- unicata - 02-14-2008

sasho_bg3 Wrote:
unicata Wrote:утре съм на работа, но в четвъртък съм на касата за билети, ще си взема такъв за пред сцената и после Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz:
Калоянеееее,айде да те ангажирам да ми вземеш и на мен два билета.Става ли :?:
Нямаш грижи, ама да не стане като на Пърпъл ;-)


- unicata - 02-14-2008

sasho_bg3 Wrote:
unicata Wrote:утре съм на работа, но в четвъртък съм на касата за билети, ще си взема такъв за пред сцената и после Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz:
Калоянеееее,айде да те ангажирам да ми вземеш и на мен два билета.Става ли :?:
Нямаш грижи, ама да не стане като на Пърпъл ;-)


- sasho_bg3 - 02-14-2008

Няма,нямаааааа.Тоя път ще съм сериозен Big Grin.А кои ще идват първи?КИСС ИЛИ МЕТАЛИКА?


- sasho_bg3 - 02-14-2008

Няма,нямаааааа.Тоя път ще съм сериозен Big Grin.А кои ще идват първи?КИСС ИЛИ МЕТАЛИКА?