The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Важни Теми (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Thread: За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди (/showthread.php?tid=3289)



Re: За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди - gadnia_metal - 03-01-2009

има някаква вероятност да се освободят 3 VIP билета за асдс в белград. Местото е сектор С, цената около 123 евро / бр. Ако някой се чуди дали му се ходи или си търси билет, да си има едно наум. предполагам, че до няколко седмици ще стане ясно


Re: За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди - unicata - 03-02-2009

ние с тебе не говорихме ли вече какво за тези хартиики?
Между другото и аз да се похваля вече съм горд собственик на 2 билетчета за фен зоната(пред сцената) направо умирам от кеееееееееееееф :minigun:


Re: За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди - gadnia_metal - 03-03-2009

unicata Wrote:ние с тебе не говорихме ли вече какво за тези хартиики?

ние говорихме за две от тях, иначе са общо пет. Тук са трите които остават. Ако можеш да пласираш 5 за вип сектора ще те уредя с още един билет за фен зоната
:wink:


Re: За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди - gadnia_metal - 03-03-2009

да започнем загрявката за асдс с репортаж от концерта им във франция. Извинявам се, че цитирам без разрешение:

"Още помня текста на SMS-ът, който изпратих на една приятелка в България към 18:30 GTM в Bercy. Краткото съобщение гласеше: "На решетката пред сцената съм. Егати кефа, ще си кажа здрасти с Angus!!!" Найстина, вълнението и ентусиазма ми бяха достигнали някакъв неземен предел и безкрайното ми чакане в хладния петъчен ден не можеше да снижи емоциите ми по никакъв начин. Всъщност, денят ми започна доста рано. Още в 10 часа аз се бях паркирала пред залата, където вече се беше заформила солидна колона от фенове, чакащи да видят Angus и компания. Тук ще се трябва да подчертая нещо, което може би ще направи моята версия за концерта малко по- различна от тази, която frontman, ще ви предложи в последствие. Живяла съм и съм учила 4 години в Париж, говоря френски и познавам добре французите и тяхната култура. Посетила съм десетки концерти във въпросната зала Bercy и като цяло имам една доста стабилна база за сравнение. Имах огромни очаквания за този концерт, но това което се случи надмина и най-смелите ми мечти за един брилянтен концерт. Първо, безкрайното ми чакане беше изключително, ама изключително приятно тъй като до мен бяха няколко французи от северна Франция от областта Picardie. Това бяха едни от най- приятните и забавни хора, който съм срещала през живота си! Непрекъснато се шегуваха, размиваха и забавляваха. Найстина бяха невероятно готини за французи! И околните чакащи също бяха много приятни хора. Нямаше никакви противоречия и скандали между чакащите! Освен това, на този концерт имаше хора от всички крайща на Франция. И тук ще кажа нещо, което ме накара да се замисля къде сме ние, и къде французите по отношение на обединеност. Хора от различни области прииждаха за този концерт и носеха флаговете на съответните си региони. Например французите от Bretagne бяха с традиционните си облекла,който наподобяват шотландски полички и с едни огромни знамена. Такова топло приветстване от страна на тълпата имаше, че просто на мен ми стана ултра приятно... Такова нещо едва ли ще видим някога в България ( имаше нещо подобно в Швеция, но не беше толкова вълнуващо). Ако величието на една нация се определя от хората, то Франция е повече от велика ( оставям на страна франкофонските си пристрастия и твърдя това отговорно). И тук идва мястото на невероятната организация на този концерт. Охранителите бяха много готини хора. Помня как едни идиоти разбиха една решетка и един от охранителите влезе, избута въпросните кретени, оправи решетката и каза: "Тук има хора, който чакат от 8 часа сутринта и са се наредили първи. Не е честно да позволя на тези гамени да ги прередят!" Същият човек мина през цялата километрична опашка и обясни, че ще започнат пускането на хора в 6, призоваваше жората да не се бутат за да няма инциденти, каза ни че всеки ще си заеме местата и ни пожела приятен концерт. И накрая добави: " И концерта въобще не е лош!", с което найстина си спечели много голяма признателност от всички ни. И найстина, към 6:07 започнаха да ни пускат. За първи път организаторите бяха отворили страничния вход към сцената за да не се наложи хората да слизат по стълби за да достигнат до сцената. Найстина беше прекрасен жест от тяхна страна и найстина по този начин избегнаха доста инциденти от рода на падания по стълби. Беше пълно с охранители, който найстина си вършеха работата страхотно. Но и самата тълпа разбра, че с блъскане и бягане и бутане няма да стане. Всеки се държеше безкрайно цивилизовано и възпитано. И тук идва нещото, което не съм виждала никъде другаде до сега. Проверяващите позволиха на всеки да си внесе в залата храна, вода, бира и какво ли още не! Найстина това беше един великолепен жест от тяхна страна! Все пак имаше толкова много хора, от къде ли не, и толкова много чакахме, че организаторите найстина, ама найстина ни влязоха в положението! До сега не са позволявали такова нещо там. Охранители имаше сред тълпата, въоражени с бутилки със студена минерална вода и готови да помогнат. Найстина, така се избягват ужасно много инциденти и се гарантира пълната безопасност на публиката. Веднага изнасяха хората, на който им ставаше лошо ( имаше адски много хора, който не можаха да издържат) и веднага предлагаха медицинска и каквато и да е друга помощ. Тъй като имах късмета да се наредя на решетката пред сцената видях охраната в действие. И преди охранителите там са били изрядни, но този път надминаха себе си. Давам им една огромна оценка от 7 по 6-тобалната система! На мен звукът ми се стори перфектен, но все пак аз бях пред самата сцена и не знам как е бил в другите краища на залата и на трибуните. От видеотата в Youtube, ми се струва кристален, но все пак frontman може да е на друго мнение. Оставям той да разясни допълнително. Пак казвам, той може да има други впечатления. Сцената беше много добре построена. Най- голямо впечатление ми направи камбаната закачена на тавана, оръдията и разбира се светлинните ефекти. А и разбира се огнените ефекти. Съпорта на AC/DC е една група от Северна Ирландия (да, точно от там), наречена The Answer. Признавам си, че не само, че не ги бях чувала, но и не очаквах почти нищо от тях. Но бях много приятно изненадана. Момчетата от The Answer са много добри и музиката която правят е найстина много добра. Вокалистът им е някаква смесица между Chris Robinson ( от The Black Crows) Robert Plant от Led Zeppelin. Толкова се впечатлих от тях, че даже си издеглих всичките им 4 албума и сега ги слушам. Горещо ги препоръчвам на всички от този форум. Найстина момчетата са много добри. Техният съпорт започна няколко минути след обявеното начало на концерта в 20:00 часа, когато трибуните в залата бяха започнали да се запълват солидно. За справка, терена пред сцената беще запълнен към 18:30. Мисля че, The Answer приключиха с изпълненията си към 20:40 ама може и да греша. Нямах часовник наблизо. Пак не съм сигурна дали Intro-то на AC/DC под формата на анимaционно филмче във Rock'n'Roll Train започна в 21:10/21:15 или 21:20. Може и да е било 21:30. Найстина не съм сигурна. В момента, в който фил;чето започна, залата се разресе от вълнение. Аз лично се държах здраво за решетката и тотално откачах от вълнение. И в един момент влакът на AC/DC се "вряза" в сцената, прожекторите светнаха и ТЕ се появиха. И от там нататък няма смисъл да пиша каквото и да е. Не беше просто концерт, а преживяване от друго измерение. Няма смисъл да коментирам как са се представили титаните, колко топло се държаха с феновете, и колко невероятни бяха изпълненията им! Просто няма смисъл. Повечето от вас сами ще се уверят в това. Каквото и да напиша, както и да се опитам да опиша декорите, ефектите, the striptease of Angus по време на The Jack, Whole lotta Rosie куклата възседнала Rock'n'Roll Train, огнените ефекти, солото на Аngus и въргалятето му по сцената и специялно построения подиум, кабаната на Hell's Bells, топовните салюти по време на финалната For Those About to Rock, огньовете на сцената, просто няма да се справя. Това всеки трябва да го види сам. Трябва да го преживее сам. Няма смисъл да коментирам и setlist и отделните песни. Просто селекцията беше ултра добра... Аз загубих всякаква представа за време. Просто бях заклещена в онова безвремие на блаженство и невероятна еуфория! След края на For Those About to Rock прожекторите светнаха. Това беше краят. Но аз не можах да повярвам. Телефонът ми показваше 23:03, а моят вътрешен часовник ми казваше, че е минало не повече от половин час. Найстина времето беше отлетяло, а аз не бях го осъзнала. Смея да твърдя, че това до сега никога не ми се е случвало ( а найстина имам невероятно голям брой концерти и фестивали зад гърба си!!!)!!! Не знам дали това е бил концерта на живота ми ( имам да видя още 3 легендарни банди едната от който е Van Halen с David Lee Roth), но за сета с основание мога да твърдя, че това е най-добрият концерт на който съм присъствала до сега, най-перфектната организация, която съм виждала ( до сега първенеца за мен беше Sweden Rock Festival миналата година), и най- невероятното изживяване. Има много неща, които не съм описала, но ако имате някакви въпроси, shoot to thrill, please! С радост, ще отговоря! За сега само мога да очаквам концерта на AC/DC в Амстердам. Не знам дали холадците, ще се справят така добре колкото ентусиазиратите французи, но на 23 юни ще видим.
Честит 3 март на всички и от мен! Със специялен поздрав с For Those About to Rock и топовните салюти!!!! "

чакаме и актуална информация от Пламен и Зара и впечатленията им от Холандия Big Grin


Re: За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди - Skerza - 03-03-2009

Тръгваме натам! ANTWERPEN rocks :twisted:


Re: За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди - Skerza - 03-03-2009

хора, паднах на колене, хванах се за сърцето и останах така цяла вечност ...
добре де, не го направих, но ми идеше ! след като на входа на Sportpaleis охраната съобщи за ОТМЯНАТА НА КОНЦЕРТА ... Confusedhock:


Re: За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди - gadnia_metal - 03-03-2009

Sad :tfrag: :? Confusednipe: Sad


Re: За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди - Skerza - 03-03-2009

Надявам се да ми разменят сега билетите от отменения концерт с билети за Белград!


Re: За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди - sasho_bg3 - 03-03-2009

Skerza Wrote:Надявам се да ми разменят сега билетите от отменения концерт с билети за Белград!
А защо го отмениха,би ли дала малко подробности.


Re: За феновете на яката рокмузика, METALLICA и всички яки банди - Skerza - 03-03-2009

според информацията, която ни дадоха, Браян е болен от грип и е възм отмяна и на други дати, ще има подробности в неделя най-рано.
Според други източници е препил с белгийска бира, а тя е си доста хлъзгава Wink