The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
ТВ в колата. - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Музикални системи в колата (Car Audio) (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Thread: ТВ в колата. (/showthread.php?tid=3336)

Pages: 1 2 3 4 5


ТВ в колата. - sata - 02-06-2008

Еми да попитам някои от колегите има ли ТВ в колата при мен е комбиниран заедно с навигацията ( s80 2000g.) ,но като пусна Тв то и хвана някои канал не ми изкарвва звук а на чуждите програми ми изкарва ,ония ден хванах няква македонска и си имаше звук, как да го оправя ако някои знае да пмогне. :roll:


ТВ в колата. - sata - 02-06-2008

Еми да попитам някои от колегите има ли ТВ в колата при мен е комбиниран заедно с навигацията ( s80 2000g.) ,но като пусна Тв то и хвана някои канал не ми изкарвва звук а на чуждите програми ми изкарва ,ония ден хванах няква македонска и си имаше звук, как да го оправя ако някои знае да пмогне. :roll:


- unicata - 02-06-2008

ами незнам дали можеш да задаваш системата на звука, тея нашите нали все са обаратно на другите та явно и тук е така, иначе май се води B/G тая нашата.


- unicata - 02-06-2008

ами незнам дали можеш да задаваш системата на звука, тея нашите нали все са обаратно на другите та явно и тук е така, иначе май се води B/G тая нашата.


- sata - 02-06-2008

Ами не виждам никаде да се задава системата за звук на кои стандарт да е иначе преи време един тв техник отвара електрониката и каза че има и пал и секам и сичко и каза че софтоверно трябвало да се превключи но като ходих в Мото Фое само си вдигнаха раменете и казаха ЕМИИИИИИи .На другата среща ще доида ако някои разбира да се пробва защото аз не успявам, междодругото на коя дата е другата среща в София.


- sata - 02-06-2008

Ами не виждам никаде да се задава системата за звук на кои стандарт да е иначе преи време един тв техник отвара електрониката и каза че има и пал и секам и сичко и каза че софтоверно трябвало да се превключи но като ходих в Мото Фое само си вдигнаха раменете и казаха ЕМИИИИИИи .На другата среща ще доида ако някои разбира да се пробва защото аз не успявам, междодругото на коя дата е другата среща в София.


Срещата... - Rostislav - 02-06-2008

Всяка последна неделя ат месеца!!!
Добре си дошъл!...


Срещата... - Rostislav - 02-06-2008

Всяка последна неделя ат месеца!!!
Добре си дошъл!...


- Efri 850 - 02-07-2008

Аз имам ТВ в колата - преносимо.
Звука е на D/K
Картината е на PAL или на авто.

Преди да пуснеш търсачката си, нагласи тези неща и тогава пускай търсенето.
Някой могат и индивидуално и след това да се нагласят - това е за ТВ преносими.


- Efri 850 - 02-07-2008

Аз имам ТВ в колата - преносимо.
Звука е на D/K
Картината е на PAL или на авто.

Преди да пуснеш търсачката си, нагласи тези неща и тогава пускай търсенето.
Някой могат и индивидуално и след това да се нагласят - това е за ТВ преносими.