The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "rar" - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Trying to access array offset on value of type null - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments



Волво Клуб - България
НАЦИОНАЛНА СРЕЩА - НОВА АНКЕТА И ОКОНЧАТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ! - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Volvo срещи (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Thread: НАЦИОНАЛНА СРЕЩА - НОВА АНКЕТА И ОКОНЧАТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ! (/showthread.php?tid=3765)



НАЦИОНАЛНА СРЕЩА - НОВА АНКЕТА И ОКОНЧАТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ! - radnev1965 - 04-07-2008

Колеги, след разговор с Mishell пускам анкета за двете дати, получили най-много гласове на предната анкета. Моля ви, заедно с гласуването да пишете и мястото, където желаете да стане купона. Моята оферта за комплекс Изворово остава, като уговорката ми с тях е до четвъртък (10.04.) да им дам информация за точната дата. Ако желанията са за друго място :roll: :roll: не поемам ангажимент да уреждам нещата.
И последно : на 07.06. е заключителният ден на РОЗОВАТА ИСТЕРИЯ в Казанлък и ако това е датата и се забавим няма да можем да намерим хотел за много хора.
Анкетата е активна три дни от днес.
Успех на всички


НАЦИОНАЛНА СРЕЩА - НОВА АНКЕТА И ОКОНЧАТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ! - radnev1965 - 04-07-2008

Колеги, след разговор с Mishell пускам анкета за двете дати, получили най-много гласове на предната анкета. Моля ви, заедно с гласуването да пишете и мястото, където желаете да стане купона. Моята оферта за комплекс Изворово остава, като уговорката ми с тях е до четвъртък (10.04.) да им дам информация за точната дата. Ако желанията са за друго място :roll: :roll: не поемам ангажимент да уреждам нещата.
И последно : на 07.06. е заключителният ден на РОЗОВАТА ИСТЕРИЯ в Казанлък и ако това е датата и се забавим няма да можем да намерим хотел за много хора.
Анкетата е активна три дни от днес.
Успех на всички


- Mishell - 04-07-2008

Правя темата важна и ще помоля оттук нататък да пишете само в нея и само конкретни заявки и предложения за място. Дискусията беше добра но е крайно време да го решим за да не губим повече време в разводняване на нещата. И нека бъде предложението на Раднев или ако някой има готово за района Търново - Търговище.


- Mishell - 04-07-2008

Правя темата важна и ще помоля оттук нататък да пишете само в нея и само конкретни заявки и предложения за място. Дискусията беше добра но е крайно време да го решим за да не губим повече време в разводняване на нещата. И нека бъде предложението на Раднев или ако някой има готово за района Търново - Търговище.


- Cavalera - 04-07-2008

Ако е възможно променете името на темата с нещо по забелязващо се - поне с големи букви за да няма после "ама аз що не съм я видял тая тема, ама кога я пуснахте..."

Няма да е лошо освен гласуването всеки да напиши и бр. хора ако е едната или другата дата.

Мен ме пишете с 2 ред+1 доп. легла независимо от датата.

За мястото нямам претенции - някъде в централна България.


- Cavalera - 04-07-2008

Ако е възможно променете името на темата с нещо по забелязващо се - поне с големи букви за да няма после "ама аз що не съм я видял тая тема, ама кога я пуснахте..."

Няма да е лошо освен гласуването всеки да напиши и бр. хора ако е едната или другата дата.

Мен ме пишете с 2 ред+1 доп. легла независимо от датата.

За мястото нямам претенции - някъде в централна България.


- Kangalov - 04-07-2008

Мене също ме пишете и за двете дати , за 2 ма нередовни възрастни Big Grin , плюс една тинейджърка на 16 години . :roll:


- Kangalov - 04-07-2008

Мене също ме пишете и за двете дати , за 2 ма нередовни възрастни Big Grin , плюс една тинейджърка на 16 години . :roll:


- graf_bezuhoff - 04-07-2008

Засега (ако щуката не заповяда друго) кандидатстваме с 2 редовни възрастни и 1 редовно дете, независимо от датата и мястото - щом е на природа, там сме. А графинята държи освен всичко друго и да се движа - ако може интензивно - за да не загрозявам семейните снимки с напредналата си бременност. Така че всички автоПОХОДИ са добре дошли!


- graf_bezuhoff - 04-07-2008

Засега (ако щуката не заповяда друго) кандидатстваме с 2 редовни възрастни и 1 редовно дете, независимо от датата и мястото - щом е на природа, там сме. А графинята държи освен всичко друго и да се движа - ако може интензивно - за да не загрозявам семейните снимки с напредналата си бременност. Така че всички автоПОХОДИ са добре дошли!