The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с газова на 440 бодигард моно.

#1
Днес монтирах газовата , но не мога да я подкарам. Идва газ до изпарителя с голямо налягане всичко изглежда в ред , но като обърна на газ и заработва няколко секунди с натиснат педал и гасне. Сложих плочката на дросела , но не мога да разбера дали нещо друго трябва да се прави. Струва ми се че много голям вакум се получава. Маркучите към изпарителя чак се згъват. Помагайте с каквото можете. Мерси
Reply

#2
Ами първо си оправи мъркучите да не се сгъват!
Вакумът необходим за да работи изпарителя не е толкова голям, че да ти сгъне мъркучите!
Освен ако плочката не си я сложил под дросела/между дрос. клапа и смук. колектор/.
След това трябва да се настрои и изпарителят/нали не си мислиш, че е с настройките за твоята кола/.
Изпарителят какъв е електрически или вакуумен?
Снимки на това какво си сътворил под капака, също ще помогнат!
От къде си/сигурно е че си от планетата Земя/?
Във форума има много колеги, които на драго сърце биха помогнали!
Но за това и ти трябва да помогнеш с повече инфо!
Reply

#3
Напиши поне от къде си за да не започнем да предлагаме решения които не ти вършат работа.
А и някоя снимчица на системата няма да е зле.
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#4
От русе съм. Плочката е под дросела.Сега се замислих че това е голямата простотия дето правя. Там има постоянен вакум. Но такава ми дадоха.
Reply

#5
Сложих я над дросела и запали. На празен ход работи идеално , но при натоварване гасне се едно и свършва газста. Ще си поиграя с настройките малко и ще пиша.
Reply

#6
Кога обърка на газ и колата гасне щото компа и прекъсва тока към свещите. От какво може да е ? Само дюзата съм прекъснал с реле. Да не би да трябва и помпата ?
Reply

#7
Отких проблема. Когато се прекъсне дюзата и компютъра гаси колата. За това ще сложа едно съпротивление и се едно дюзата работи. Защо не ми казвате а ме карате цяла седмица да ми побелява косата ? :d
Reply

#8
Проблема е решен. Оставих дюзата и прекъснах помпата. Сега даже и зелената лампа за ламбдата не свети.
Reply

#9
Оправили се проблемът с газовата уредба
Reply

#10
Да. Колата върви на газ.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)