The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
САМО ЗА ЖЕНИ!!!

#11
Pavko Wrote:http://www.clip4e.com/play_avto_parkirane.htm&rel=1

Удобна екстра, познавам колеги на които доста ще помогне. Big Grin Big Grin
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply

#12
Pavko Wrote:http://www.clip4e.com/play_avto_parkirane.htm&rel=1

Удобна екстра, познавам колеги на които доста ще помогне. Big Grin Big Grin
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply

#13
kire Wrote:Без да обиждам някой,ма на това се смях със сълзи Big Grin Big Grin Big Grin
<!-- m --><a class="postlink" href="http://clip4e.com/play_jena_kara_sys_skoba.htm&rel=1">http://clip4e.com/play_jena_kara_sys_skoba.htm&rel=1</a><!-- m -->

то не е за смях, а за съжаление
всякакви заплеси има по пътищата
Reply

#14
kire Wrote:Без да обиждам някой,ма на това се смях със сълзи Big Grin Big Grin Big Grin
<!-- m --><a class="postlink" href="http://clip4e.com/play_jena_kara_sys_skoba.htm&rel=1">http://clip4e.com/play_jena_kara_sys_skoba.htm&rel=1</a><!-- m -->

то не е за смях, а за съжаление
всякакви заплеси има по пътищата
Reply

#15
...То нали на живо видяхме как се паркира кола на паркинга пред НИМ - с удър в опела!! - от жена.
Добре че е с малка кола беше - ако бе с ДЖИП!!!!/:=%/%%_%:=:/=%:_=/
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#16
...То нали на живо видяхме как се паркира кола на паркинга пред НИМ - с удър в опела!! - от жена.
Добре че е с малка кола беше - ако бе с ДЖИП!!!!/:=%/%%_%:=:/=%:_=/
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#17
да и на опела нищо ама нищичко му нямаше, а на фиата ( нали беше фиат, ако не се лъжа ) мигача , калника доста видими отдалеко щети.
представяте ли си - оставяш си колата някъде и като се върнеш олеле майко - някой ( или някоя ) ти взел(а) фаска 2м или ти вкарал вратата вътре заедно с машинката на ел.стъклото. после нерви разправии, пари , време... аз затова винаги паркирам далеко от комшийката дето ми разпра бронята още на 3 месец като си купих колата. костваше ми два дена сумарно загуба на време и 5 дена градски транспорт.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#18
да и на опела нищо ама нищичко му нямаше, а на фиата ( нали беше фиат, ако не се лъжа ) мигача , калника доста видими отдалеко щети.
представяте ли си - оставяш си колата някъде и като се върнеш олеле майко - някой ( или някоя ) ти взел(а) фаска 2м или ти вкарал вратата вътре заедно с машинката на ел.стъклото. после нерви разправии, пари , време... аз затова винаги паркирам далеко от комшийката дето ми разпра бронята още на 3 месец като си купих колата. костваше ми два дена сумарно загуба на време и 5 дена градски транспорт.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#19
sasho_s40 Wrote:да и на опела нищо ама нищичко му нямаше, а на фиата ( нали беше фиат, ако не се лъжа ) мигача , калника доста видими отдалеко щети.
представяте ли си - оставяш си колата някъде и като се върнеш олеле майко - някой ( или някоя ) ти взел(а) фаска 2м или ти вкарал вратата вътре заедно с машинката на ел.стъклото. после нерви разправии, пари , време... аз затова винаги паркирам далеко от комшийката дето ми разпра бронята още на 3 месец като си купих колата. костваше ми два дена сумарно загуба на време и 5 дена градски транспорт.
Мдаммммм и аз така оставих за 5 мин. моята пред блока веднъж и като слизам някой с умения, колкото на оная мацка пред НИМ ми беше огънал калника и бронята отпред като е излизал от мястото си...и после айде разправии, висене цял ден в КАТ за един мърляв протокол, после ходи до застрахователи на оглед, после една седмица без кола...и всичко това заради поредния неосъзнат смотаняк, който вместо да си ходи пеша тормози с "ШОФЬОРСКИТЕ СИ УМЕНИЯ" невинните, които най-наивно си паркират с надеждата, че точно на тях няма да им се случи да изпитат на гърба си некадърността на поредното недоразумение на природата седнало да кара кола...
Мъкаааааааааааааааааааааааааааа... :evil:
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#20
sasho_s40 Wrote:да и на опела нищо ама нищичко му нямаше, а на фиата ( нали беше фиат, ако не се лъжа ) мигача , калника доста видими отдалеко щети.
представяте ли си - оставяш си колата някъде и като се върнеш олеле майко - някой ( или някоя ) ти взел(а) фаска 2м или ти вкарал вратата вътре заедно с машинката на ел.стъклото. после нерви разправии, пари , време... аз затова винаги паркирам далеко от комшийката дето ми разпра бронята още на 3 месец като си купих колата. костваше ми два дена сумарно загуба на време и 5 дена градски транспорт.
Мдаммммм и аз така оставих за 5 мин. моята пред блока веднъж и като слизам някой с умения, колкото на оная мацка пред НИМ ми беше огънал калника и бронята отпред като е излизал от мястото си...и после айде разправии, висене цял ден в КАТ за един мърляв протокол, после ходи до застрахователи на оглед, после една седмица без кола...и всичко това заради поредния неосъзнат смотаняк, който вместо да си ходи пеша тормози с "ШОФЬОРСКИТЕ СИ УМЕНИЯ" невинните, които най-наивно си паркират с надеждата, че точно на тях няма да им се случи да изпитат на гърба си некадърността на поредното недоразумение на природата седнало да кара кола...
Мъкаааааааааааааааааааааааааааа... :evil:
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)