This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Замяна на оригинални говорители на S60
Здравейте, колата е S60 2004г.
Имам говорители които "гъгнат"(свирят но некачествено).Проблема е в 8-те ома на говорителите и не ги продават.
Има ли някой който се е справил с подобен проблем? Приемам предложения.
В40 1.9тди 95к. 2000г.D4192T2
S60 2,4D5 163к.
Цитирай
Thanks given by:
На предишното ми озвучаване на Волво-то имах такъв проблем, с 300 зора намерих Блаупункт който беше 6 Ома и със същия размер... но така или иначе подмених цялата система с по-горния клас Smile
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 254hp
Цитирай
Thanks given by:
Оказва се съгласно тази таблица http://accessories.volvocars.com/en-cz/S...25452/2002
че HU 603 работи на 4 ома, но са решили да сложат 8 ома говорители на стандартното ниво на озвучаване.
В40 1.9тди 95к. 2000г.D4192T2
S60 2,4D5 163к.
Цитирай
Thanks given by:
И при мен предстои подобна процедура. Та се чудя какво да монтирам.
Който търси - намира, който пита - знае!
Цитирай
Thanks given by:
И аз съм пред същата дилема с HU-850! В ръководството пише 4 Ома 50 или 75 Вата(VIDA-та дава 4 х 50 Вата),но на оригиналните пише само 8 Om - Made in Hungary! Confusedhock: Ще слагам HERTZ EV165 - 4 Om 75W ,пък каквото излезе. Big Grin Иначе в eBay има 8 Ом 100 Вата,и то на добра цена. Wink
[Изображение: ab188268.gif]
Цитирай
Thanks given by:
Аз съм купувал оригинални говорители , навремето , когато имах 850 !
Повярвайте ми не съжалявам никак за похарчените 320 лв. за два 13 см говорителя, двулентови, с рефлектори, за задни врати !!!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

Цитирай
Thanks given by:
mevdo написа:Аз съм купувал оригинални говорители , навремето , когато имах 850 !
Повярвайте ми не съжалявам никак за похарчените 320 лв. за два 13 см говорителя, двулентови, с рефлектори, за задни врати !!!
Един оригинален за ХС-70 е 780 лева! Двата - 1560 лв !!! Най-обикновени мидбас говорители,произведени в Унгария!Мерси! :mrgreen:
[Изображение: ab188268.gif]
Цитирай
Thanks given by:
Моите ми ги отремонтираха за 50лв бройката.Много съм доволен,колоните ми бяха също 8 ома на HU-850.Страхотен звук.
От една седмица имам и Gromaudio и мога да ви кажа,че звука е Уникален.Препоръчвам го горещо на всеки.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)