The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проект AUX вход към фабричните радия

#11
Темата е много интересна Smile чакам с нетърпение отзиви
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#12
Темата наистина е много интересна и аз очаквам скорошно включване от колегите... :wink:
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#13
Dumfree май има работещо нещо за SC-xxx радията, аз малко съм ги позарязал нещата... :oops:
В момента съм го докарал до работещ прототип който емулира CD(останалите устройства все още им търся адресите понеже MELBUS се явява нещо като multidrop шина).
Би било добре ако от някъде се намери чейнжър поне да имам база за сравнение а не да налучквам като в момента. :wink:


Attached Files Thumbnail(s)
           
Reply

#14
Днес попаднах на подобен проект за HU-655 http://web.telia.com/~u79302871/ - може да ви даде нови насоки
Reply

#15
Tisho Wrote:Такаааа...
Пробива за HU-xxx серията дойде малко неочаквано. Smile

Миналата седмица купих едно HU-601 (онези с радио, касета и CD) с намерение да си ъпгрейдна моето HU-401(само радио и касета). Разглобих го да му направя профилактика и :o изненада.Това което подозирах се оказа вярно: CD-то се управлява по същия протокол, като CD-changer-a. Вместо в колата HU-601-то отиде на работната ми маса.
[ATTACHMENT NOT FOUND]

Резултата не закъсня, след няколкодневна работа с логически анализатор, вече съм сравнително наясно с чудото на японската мисъл наречено MELBUS.
Така че ако не ми мине тиражия(опс... :? котка) път скоро ще има прототип на МП3 плеър за HU-xxx радията.
Smile

Dumfree почти е преборил SC-xxx радията, очаквайте включване скоро и от него. :wink:

Малко спам:
Колега имаш същия монитор като моя Big Grin
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#16
а дали има готово решение за връзвне на USB вход към HU-603???
Reply

#17
Сигурно сега много ще ми се карате, че пиша в тази тема (не ми е точно по нея въпроса, пък и не съм много технически грамотен така, че простете за ужасните обяснения).

Доколкото разбирам, чрез модифициране на стандартния плеър на S40-ката е възможно да свири MP3 през флаш носител или направо MP3 през чейнджър (ако не съм разбрал Smile ).

Ето защо обаче питането ми не е строго по темата.

В колата съм с едно Sony CDX-C780R и (не се смейте) много си го харесвам това СиДи и не ми се ще да го сменям. То също има възможност за контрол на чейнджър - поне аз това четох по книжката му. Възможно ли е да го модна да свири MP3 или само ви оспамих темата?

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.soundmasterscotland.com/storemill/secure/artwork/product/9_9_642ed80e-b503-4a11-ac74-c8280476b2c8.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.soundmasterscotland.com/stor ... 76b2c8.jpg</a><!-- m -->

Имам му и ръководството на англ. при нужда (дигитален формат).

____________________________

Благодаря за страшно бързия отговор. Smile
Reply

#18
Да, ако има възможност за управление на чейнджър - може. Протокола е известен, само трябва да се изфабрикува емулатор, чрез който вече може да се прави каквото ти душа иска - свирене от флашка (което нещо не ми допадна), свирене от каквото дойде, свирене от АйПод и въобще въпрос на въображение Smile
Reply

#19
а добре изработката на този емулатор възможно ли е.и ако да колко пари излиза+монтаж след това на HU-603
Reply

#20
Много интересна тема, която живо ме заинтересува! Преди няколко дни се сдобих с работещ SC-805. С него даже и оригиналната туба най-накрая просвири. :oops: Ако има някави резултати съм много навит на нещо такова понеже нямам чейнджър, но имам 2 музикални телефона от W-серията на СониЕриксон и винаги няколко флашки по джобовете. ;-)
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)