The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
компютър за Ланди ренцо

#1
Здравейте колеги !Отскоро съм собственик на В70 2.4 170 коня 2001 г.Колата е с монтиран в италия газов инжекцион ланди ренцо !Обаче има проблем- не държи обороти на празен ход и гасне и отчита някакви грешки!Ходих в представителството на ланди ренцо на Ботевградско в Маргел.Там извършиха следното-почистиха клапана ,смениха ремонтния комплект на редуктора и толкова!Колата пак не държи обороти!Казаха ми че проблема е в компютъра ,но и те не знаят точно какъв е.Казаха ми да си търся компютър.Викам им - дойте да си купя от вас нали сте представителство, а те викат че нямата защото бил стар модел и такива не се произвеждали и да си търся втора употреба!Казаха ми да ида при някой,който разбира от компютри-те били до тук и не им стигали познанията .Интересна работа. Та въпроса ми е ако някой има такъв и го продава или има идея откъде да си купя да пише.Компютъра е IGS Landi Renzo с два гребена! Прилагам и линк със снимки на въпросния компютър! Какъв е изхода когато и официалното представителство нямат!?

<!-- m --><a class="postlink" href="http://peci74.snimka.bg/automobiles/volvo-v70.582554" onclick="window.open(this.href);return false;">http://peci74.snimka.bg/automobiles/volvo-v70.582554</a><!-- m -->
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)