The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фобос или Бардолини? - От Sofgas и проблеми !

#5
При автоматиците не натискаш просто гаста и готово . Натискаш гаста до край.. пускаш за секунда и после пак . И гледай как от 3.500об скачаш на 5000об за секунда.

Днес се обадих в СофГас. Вдигна един доста любезен господин. Обясних му че искам работата да стане тази Събота. И че съм се спрял на Бардолини и бот. тип резервна гума. И той ми каза че няма никакъв проблем.. Да съм закарал колата в 9:00 и до 5:30 щяла да е готова. Също така го питах дали е възможно да направим настройки в движение тъй като не искам да имам проблеми с движението и особено със спортния режим.. И тъй като по форумите пише че те не правят такива настройки в движение защото били ненужни след като самия ОС имал за всеки модел автоматични настройки.
Казах му .. че то хубаво си имат автоматични настройки но от двигател до двигател има разлика колкото да са идентични. И той ми каза че без проблем може да се направят настройки в движение.

Като цена ми каза 950лв (това им е промоцията) но със сигурност няма да са само 950 Smile Ще са +60-70 за бутилка тип резервна , Ще са някой друг маркуч Smile Някой друг модул/датчик.. И разбирасе свещи Smile

Ако някои има да сподели нещо за Софгас като сервиз да казва преди да си закарам слончето Smile Smile
Настояща : Volvo S40 1.8 115hp 98г AUTOMATIC - ГИ Бардолини
Предишна: Toyota Corolla RunX LD
Проектиране и поддръжка на интернет страници + СЕО оптимизация Ниво №1. -10% отстъпка VDesign
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)