The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвети ?

#1
Здравейте момчета. След като реших официално ц70-та да си остане вечно моя и да не я пускам за продан реших да започна малко по малко да си я правя по мой вкус. Та реших да започна от
1.Генерация
2.нови фарове
3.един чип тунинг
4.евентуално смяна на дискове с нарязани (просто за визията)
5.челен кулер който да е пред всички радиатори а не между тях.
За сега искам да изпълня точка 1.
От където и идва пускането на темата.
Мислих,мислих и до ден днешен колите ми винаги са били с оригиналните си гърнета, никога не съм бил привърженик на гърменето и пръщенето от някоя друга "бегачка" е да де ама от милион клипчета във интернет петака ми харесва адски много как звучи (различно) и реших да пипитам тук с надежда да има хора които могат да ми отговорят.
Искам да направя права генерация от катализатора до отзад. Хубаво ама на какви мм вътрешен диаметър да го сторя? Да сложа само крайно гърне ( не ми се иска) ? Да правя генерация от турбото до отзад ? Имам пък две ламбди какво да ги правя ?
Търся приблизително този звук http://www.youtube.com/watch?v=ItjjLZ-juoM виждам, че въпросното е на 1,1бар и от там ми идва още един въпрос на колко надува стандартното турбо на 2.3 240 к.с. ?
Ще се опитам да изпълня нещата който съм написал поне до края на лятото тъй като не ми стигат много финансите за тези глезотии Smile
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)