The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нова газова уредба

#14
Здравей колега del, да ти кажа честно, и на мене ми се стори доста странно да се мешат двете горива. Но човека си го каза с техни си термини, по спомен каза, че на японските коли на някой модели слагали и ..сега ще те излъжа какво беше ама май спомена за масло някакво, нещо за клапаните беше, не мога да се сетя, наистина, даже може в момента и глупости да пиша, но ми го обясняваха на елементарен език, ама помня ли ... иначе до сега съм направил с Нисана към 2000км на газ. За сега да чукам на дърво няма проблем. Но че впръсква бензин, съм чувал и чел и за други коли специално японски поне по форуми, е не да се движи все едно на бензин, но пуска съвсем леко и то на високи обороти, над 3500об./мин. Но щом и на моя приятел с хлОпела и на него са му казали, че на високи обороти впръсква бензин... не знам. Не ми е това специалността и не съм много навътре в нещата.

п.с. между другото и Волвара и той е с Ланди Ренцо фабрично, но като гледам неговия изпарител и този на Нисана Smile, Голиат- Волво и Давид- Нисан Smile, не знам защо така Smile
Понякога решителната крачка напред се дължи на здрав шут отзад!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.vsgvision.com">http://www.vsgvision.com</a><!-- m -->
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)