The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чип-тунинг на XC 60

#7
До колегата Dodo: Последно колата е правена в София, ясно съм го казал. Идвах до София, ДА. Не ми е реклама мнението, малко ми стана смешно евентуално аз да убеждавам някого да си купува нещо, житейската ми философия е друга. Нямам нищо общо с тези хора от Digital. Не ги познавам лично и мисля, че съм го споменал. Както казваш, тук си говорим като зрели мъже и просто реших да споделя, нали форума е затова. Можех и да не го правя и по принцип много рядко пиша по форуми, ама се надявах на някого да съм полезен ако е решил да прави такова нещо. В крайна сметка форума е за да си помагаме. Разбирам, че всички са парени ама то по този начин да не смее да напише едно положително впечатление човек. Ако колегите мислят, че е някаква скрита реклама просто да игнорират това което съм писал - безразличен съм по принцип какво мислят другите за мен и моите мнения, аз знам кой съм за себе си. За факта, че МП изпращат в Диджитал знам от вътрешни хора от МП, не от Диджитал, макар че те го потвърдиха с половин уста. Направи ми впечатление, че не са хора които се хвалят и мажат с приказки от хиляда и една нощ, както на други места. Ако колата ти е правена там, в МП няма да те върнат при гаранционна ситуация, официално обаче МП няма да го кажат на всеослушание и то е естествено. Официалния тунинг е Полстар. В БГ обаче не го предлагали, питал съм в МП в Люлин преди година и половина. Някакъв си техен тунинг ми предложиха (по-евтин от цената която цитираш) тогава без да ми казват подробности. Сега може да са почнали да предлагат Полстар, не знам защо така ми казаха тогава. Рика с програматор излиза на подобна цена (по инфо на сайта на Рика), която си посочил за Полстар по-горе. Повече информация за Рика нямам, освен това което съм чел там и също проверявал по някои дилъри извън БГ без да им искам големи подробности. В Германия има и една фирма Heico, за която също се твърди с факти че е одобрена официално от Волво за силов тунинг, предлагат и оптичен тунинг. Чувал съм много добри неща за тях, живея повече време в чужбина, но колата за която става въпрос се намира в БГ, направих обаче и проучване как стоят нещата навън с лично ходене насам-натам. Наблюденията ми са, че и навън дилърите на Волво работят с различните тунингови фирми из между тези 3-те за които става въпрос. Има и такива които не предлагат никоя от тях, лично наблюдение. Предполагам е въпрос на търговски договорки за всеки дилър по отделно и Volvo може би няма централна политика по този въпрос.
За Brezel съм чувал хубави неща във форума на VW, понеже имах и такъв автомобил, но знам също от хора, че силата му е при немските коли, особено VW. По мнение на други не се хващал в Волво много-много, което му прави чест щом няма сигурност в нещо. Иначе мен не ми пука много-много колко точно коня ми е колата, понеже сега е точно толкова пъргава и мощна колкото ми трябва, без да е на някакви гранични режими според мен. Не съм състезател по пътищата, тези времена минаха (над 40 съм), а и с XC60 няма как да си такъв поради спецификата на автомобила.
Хайде със здраве и поздрави !
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)