The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вакуум помпа V 70

#1
Колата ми ще стане на 16 години, а аз, вместо да започна да правя планове за смяна, този път започнах да я стягам. Още като я купих, имаше едно тракане като клапан на дизелов Мерцедес. Реших че е това, но механик ми каза, че е вакуум помпата. От любопитство почти, попитах на две места колко струва. Цените бързо ме излекуваха от мерак за смяна и четири години и 70 000 километра не се бях замислял за нея. Сега се заслушах. На моменти, на студен двигател изчезва, но по принцип чатка, хем яко.
Май още преди този механик беше казал, че вакуумът е малко слаб, та мести някакъв тънък маркуч, който бил излишен, ако не съм ЕКО маниак. Не съм имал проблеми със спирачките.
Та.... Има ли вероятност да е от друго? Ремонтират ли тези помпи? Какво им се износва - оси, втулки, лагери, клапани, платно?
Предварителни благодарности за всяка полезна информация.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)