The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проект таблет в таблото на S 60 2008г

#22
Aма е на, на издържах и ходих до колата. Но не мога да си едитна предния пост.
Ако се разкарат тези досадни духалки остава прекрасно място за таблет, 10см. по широчина, или легнал в случая по височина влиза от воле. Отделно ще е много по-лесно да се направи модлинга, няма да има нужда да се облича с кожа а е достатъчно да е гладък и да се пръсне шегрен за да стане като останалата черна част от таблото. Ще се върже идеално а и като цвят може да се разбърка същия мат в спрей. Просто трябва да се изнесе бутона на аварийните леко в ляво и готово. Ще се вижда на 100% от всички в колата, ще е удобен за пипане и т.н. Отделно ще може да се спази и дизайна с извивката.
Аз лично тези духалки винаги ги държа затворени, да ми духа топло в лицето не ме кефи, а лятото да ми духа климатик леден въздух срещу запотеното лице пък хич да не се чува. Ползвам само страничните ако става дума за горните.
Утре остава пак да си поиграя да го нарисувам и направя като шаблон, що па не, още една идея не е излишна.
V40 B4204S '97
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)