The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него

Като пълен голтак (гол,бос,неразбиращ,умствено ограничен...) ,но и леко "съвременен" тип,който използва гугъл за да разбере за какво иде реч преди да пита и често си губи времето с това-та в реда на мисли я малко по подробно,че заглавието на темата не е за мен и се чувствам като студент първи курс-първи ден...............поразцъках,че ми беше любопитно какво е VolvoTech - CFE и най вече CFE  и ми се прииска да съм в джаза(но не знам английски ,може би затова съм( "изостанал")-стигам до някаква "кибритена" кутийка и до там,изчетох цялата тема и какво......-къде се намира,как се сменя,трябва ли модернизацията да влезе в сила(компютри,софтуери,мофтуери ГЕРАП ) (явно няма да е зор) за какво служи долу горе разбрах  Big Grin -това всъщност ме навежда на мисълта за студентството когато излезеш да дръпнеш една цигара и 5-то курсници си говорят,а ти завалийката си изолиран от света(уж всички сме в университета-форума) -да де и пак в реда на мисли и от много изгубено време в четене на теми наистина си признавам,че съм пълен ГОЛТАК  и малко ми е тъпо,като БГ писмено и говорящ човк да влизам в непознати води-знам,че искам невъзможното,знам и че изобщо не искам превод какво е CFE  Big Grin
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)