The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motomoshi (CarSpending.com) за Android - безплатно

#1
Thumbs Up 
Преди години бях пуснал тема за CarSpending.com - платформата за следене и споделяна на разходи по МПС-то, сравняване с други шофьори и намиране на добри сервизи. Заради някои теми тук от които има линкове към CarSpending, знам, че някои от потребителите на форума го използват. Едно от най-популярните запитвания, които получавах бе за Android приложение. Разработката му отне над година, докато стигне до ниво, на което не ме е срам да го обявя.

Motomoshi (CarSpending.com) за Android може да свалите от тук

Това, което приложението позволява е:
Arrow Лесно и бързо добавяне на зареждания, сервизни събития, снимки, напомняние.
Arrow Автоматичен бекъп, така че да не се притеснявате, че данните ви ще се загубят.
Arrow Всякакви и неограничен брой МПС-та (автомобили, мотоциклети и комерсиални).
Arrow Автомобили с повече от един резервоар. Поддържа автомобили на бензин, дизел, LPG, CNG и ток, като може да следите разхода и на двете си горива.
Blush Добавяне на галерии от снимки (за сега неограничен брой)
Idea Детайлни статистики за разходите (с предстоящо добавяне на генератор на репорти).
Idea Напомняния за предстоящи разходи, обслужвания, включително с изпращане на мейл.

За мен ще означава безкрайно много ако го свалите, пробвате и ми пишете при проблем, липсваща функционалност или каквито и да е въпроси - тук, на лично или през формата за обратна връзка в самия ап. А ако ви харесва - да оставите ревю в Play Store-а   Heart 

Започната е работа и по iOS версията.
Reply



Messages In This Thread
Motomoshi (CarSpending.com) за Android - безплатно - by Veseliq - 05-23-2019, 12:04 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)