The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
спорадични съобщения за промяна състоянието на задна дясна ключалка на колана

#1
Здравейте ,

Нов съм във форума и както се очаква неволята ме доведе тук с необичаен проблем с любимият автомобил S40 2.0D 2007

След едно на пръв поглед обичайно вътрешно почистване на купето на проверена автомивка започнаха да е появяват спорадични съобщения за промяната на състоянието на задна дясна ключалка на колан когато там има пасажер и автомобила е в движение.
Грешките на таблото са от тези видове и горе долу същият ред :

srs airbag service required
right rear belt turned off
right rear belt in use

Естествено те са съпроводени и със характерният звук при изкл./вкл на колан по време на движение на автомобила.

Веднага след последното съобщение , проблема като че ли изчезва ... докато не възнинкне след неизвестно колко време пак ?!?

Когато задната седалка не се ползва, проблема не се появява.
За радост имам две деца които много обичат да се возят там Smile и този проблем вече ги дразни ( както и мене ) Smile


Накой от четящите имал ли е подобен проблем и ( надявам се ) как го е остранил ?
Reply



Messages In This Thread
спорадични съобщения за промяна състоянието на задна дясна ключалка на колана - by 0xFFFFE - 07-24-2019, 03:50 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)