The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo V 40 - 97-ма г. не винаги пали

#1
Здравейте, колеги! От известно време колата ми - Volvo V 40 - 97-ма г. бензин, 103 Киловата мотор, ръчни скорости, не винаги стартира. Когато сложа ключа и го превъртам, на първа позиция радито работи, на втора позиция се включва контактът и се тества компютъра (предполагам)... Обаче когато завъртам на трета позиция за да се стартира двигателят, понякога електромоторът завърта веднага, но все по-често няма никаква реакция от него! Единственото което ми прави впечатление е, че когато искам да стартира двигателя, радиото спира да работи и угасва осветлението...... Никога не съм пипал електрическата плочка на контактния ключ! Дали е възможно да има нагар или "пъпка" заради които да не се прехвърля ток към стартера, или има друг проблем? Питам за друг проблем, тъй като наскоро ми светна една предупредителна лампа и си нямам идея за какво ме предупреждава! Ще кача снимка ако някой може да ме ориентира, тъй като никъде в Интернет не намерих подобен символ, който да е обяснен. Благодаря предварително за съветите ви!  Rolleyes    

[Image: tYBNxxX.jpg]
[Image: 70v.jpg] Майтап, бе, Уили...
Reply



Messages In This Thread
Volvo V 40 - 97-ма г. не винаги пали - by liusien - 09-13-2019, 10:29 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)