The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined variable $thumblist - Line: 1033 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1033 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 916 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как се измерва нивото на автоматична скоростна кутия

#7
Благодаря на колегите за отзивите , помогнаха ми много. Имам VIDA , но с много неща не съм запознат с програмата. Искам да споделя как смених частично маслото на скоростната кутия na xc90 2.5 T

Благодаря на колегите за отзивите , помогнаха ми много. Имам VIDA , но с много неща не съм запознат с програмата. Искам да споделя как смених частично маслото на скоростната кутия нa xc90 2.5 T . Подобно е като смяната на двигателно масло , споделям го за хора които искат да спестят около 170 лв. за труд от Мото Пфое. Цената на масло 4 л. е около 120 лв. уплътнител пробка картер около 3 лв. Пробка картер около 6 лв. от Мото Пфое.

След като свалите кората под двигателя развивате пробката на скоростната кутия . При мен изтече около 2.5 л. Наливането на новото масло го направих през тръбата на щеката и използвах шлауфка , накрайник от силикон и фуния. Долях същото количество , но беше малко по - ниско ( както се вижда на снимката ) . След наливането на маслото оставих колата да загрее и направих няколко завойчета , Температурата при измерване е направена на 80 * С с VIDA DICE. Наложи да долея още около 250 мл. за да достигна горна граница на маслото ( нивото ми беше ниско ) , Мисля да направя още 1 - 2 смени за да може максимално да се опресни маслото в кутията .                                


Attached Files Thumbnail(s)
                               
XC 90 2.5 T 2005г.
Reply



Messages In This Thread
RE: Как се измерва нивото на автоматична скоростна кутия - by Ханко - 04-25-2020, 06:46 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)