The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Потенциалът на 480 1.7 Turbo

#1
Здравейте! Поради ниската цена на този автомобил съм се спрял именно на него за едно проектче.
Целта на темата е добавяне на идеи към моята основна и нябиране на малко инфо относно възможностите на автомобила като цяло.
Интересува ме какъв е максимумът на предното, с което разполага 480 приблизително.Колко коня и съответно Nm въртящ ще понесе според вас за да ориентирам проекта към определена цел.
За момента е сигурно:
1.Поръчкова изпускателна система-отворена.
2.Piggy Back на Apexi като за модела се чудя и те първа ще търся съвместимост.
3.Blow Off клапан.
4.Стабилизиращи щанги.
5.Олекотяване на купето чрез замяна на определени елементи с композитни материали.
6.Смяна на Garett 25ца с нещо по-сериозно-търся съвети за новото турбо от вас.
7.Индивидуална нова външност-измислена.
8.Диодни стопове и фарове-от мен.
9.Нова бензинова помпа-не искам Wallbro-имам горчив опит с тях.
10.Boost Timer-какъв?

Може да съм изпуснал някои неща, а други да се натрупат в последствие и разчитам на вас за инфо и допълнения.
Свикнал съм на по-яко возило с предно от един GSI, но ми идва скъп за проект кола, а 480 винаги ме е влечало. Имам монтьор с дълъг опит в силовия тунинг на разположение, но специално за Volvo не смее да дава съвети и затова се обръщам към форума

:twisted:
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)