The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
В търсене на истината за ГИ

#1
Сервизът, от който съм толкова доволен, че ще се върна там, само за да си оправят простотийте се казва EUROGAZ и се намира в Горна Баня. Много хора са ми разправяли че там били добри, дори перфектни, начело с Жоро. Да ама не. Мен не ме кефят. В събота ми слагаха газов инжекцион на Волвото. И какво направиха? Ми, сложиха ми такава бутилка, че не ми се затваря напълно капака за резервната гума (има 3см луфт). Оправданието беше че това не пречело, но вчера сложих малко по тежък куфар с инструменти и се чу заплашително пукане на пластмаса. Не ми сложиха глава с датчик, показващ нивото на газта, защото много се прецаквали копчетата, като се окислиSmile. Изрязаха ми пластмасовия капак на мотора, така както аз не бих го изрязал ако държа флекса с левия крак. За да свържат 2 маси изстъргаха боята от предната греда в продължение на 5-6см!!!! Да не говорим за плетеницата от кабели и маркучи, които седят като спагети с лютеница. Като за капак, колата не върви.....ама хич не върви! Настройката била за икония, според мен за пародия! Според тях колата е станала перфектно....хм, решете сами. Ето малко нагледен матрял!
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)