The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
какво S40 да си търся ???

#11
аз съм този колега с с40 от мото пфое и наистина съм доволен от колата засега. предимствата са че всяко влизане на колата в сервиза ( била е персонална на шеф на фирма ) е отбелязано на компютъра в мф , километрите са точни като часовник. 201 000 ама са точно толкова. както и всяка сменена част е оригинална . нама да сменам ролки и ангренаж още 50000км!!! накладките и дисковете са на 10000.... и тн. колата е поръчка с всички екстри за модела но това си е до късмет и... други дефекти дето не ги пише в комютъра ама все пак колата беше на 6г като я взех. иначе кола втора ръка с непревъртян км или поне една година "дръпната " напред няма.
сега за марките
за мб180 - недей - неоправдано висока цена за качеството и годините -няма кола дето е вечна и не се чупи това е мит а като те видят с мб цената скача
за октавията - не сън чул лошо нещо и редовно се возя в една 2.0тди 2005 -немам думи. за по-старите модели също са ми споделяли добри думи и за бензинките и за дизелите моторите са си на концерна фв а като визия и возия на мен ми допадат
фв бора не знам - малко съм пристрастен щото 5г карах голф41.9сди 2000г и съм доволен но най-вече от мотора - може да е слаб за това купе но кара без пробллем 200000км с условието че бе поддържан редовно и само с оригинални консумативи в официалния сервиз. иначе като оборудване ивозия - сега карам с40 а не голф4

за с 40 какво очакваш тук да чуеш освен суперлативи - отлична сигурност, много добра возия, отлична визия - особено за моделите с хай-лайн изпълнение, доста здрави за проблемите с нашите пътища ,много фабрично вградени екстри и т.н.
лично аз смятам че най-доброто решение за модела не е 2.0 16в 140кс поне за мен де исвен ако не искаш да си пръв - скача много особено като мине 2500 оборота ама си иска хранене а между 4000 и 6000 оборота направо излита....8.5/12 100 е разхода засечен последно при нормално каране иначе ако икономисваш в града може да докара и до10.5 ( не коментирам че беше зима и на ГАЗ )

земай каквото ти е на сърцето и дано да те видим в нашия клуб...
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)