The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Прекъсване при работа на газ

#81
Прочетох мненията ви с огромен интерес...както писах на дел единия проблем ми беше ,че имаше 2мс зададено закъснение на газовите дюзи спрямо бензиновите ,а при мен няма нужда защото от калибрирания накрайник до смукателния колектор (и то до бенз.инжектора) има не повече от 2см...монтирал сам всеки газов по-отделно...Дюзите са magic jet solo или нещо такова...в момента са на 2мм и деф.налягане 1.4 изпарителя не иска да качи повече ...той е magic jet compact до 250 коня...Другото което беше голям проблем бяха променените фази...Оправих ги и още подобрение...и тъкмо да я настроя вече като хората и май едната ми бобина се е предала защото почна да кълца на газ и на моменти леко го усещам и на бензин и пак в ниските и във високите изчиства...Но го прави типично като бобина....свещите ги смених преди 300км дето се вика...сега прекъсва при почти всякакви условия на ниски ,но ест колкото я натискам по-зле става...А това с дългите и късите LFT i SFT времена ми е малко неясно какво точно значи...до преди седмица беше дългото 20% ...в събота си ходих по село малко с други корекции (вървеше долу горе добре) и ми даде 1.6 % LFT i 16литра разход извънградско Big Grin ...А другото...Бензиновите времена на напълно стоплена кола на фарове са ми 2.23 мс до 2.30мс ...на газта с 0.70 корекция бензиновите си седят пак такива...
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)