The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
турбо дизел - тампони на ДВГ

#10
При мен старите са ми здрави - с изклячуние че съм изкъртил болта от долната дтрана от планката - така става като се кара по поляни и гори!!

С чистата гума - с който съм - в началото ми тресеше доста.
Ама май нещата се понаместиха за някой и друг месец и сега почти не се усеща това явление.
Не са мръднали за тая 1 година - все още са си твърди и няма падане на двигателя.
Тогава при смяната им се устонови че и планката бях скъсял на скоростите на която се държи третия тампон - той е по ръзличен!

Гумения тампон е по нисък само с 2 милиметра. Можеш да сложиш само на единия тампон една голяма шайба. Шпилките са доста по дълги - желателно е преди поставяне да се резнат - че стърчат доста!
Аз съм доволен от покупката.

И съединителя ми е менте за 56лв с огледалния и пак до момента изкара 65 000км и още живот има върши работа - нищо че го подлагам на жестоки изпълнения отвреме на време!

п.п. Айде до срещата - май ще дойда.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)