The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми с ВИАЛИ

#1
Здравейте колеги от извесно време имам проблем с газовата уредба (Виали),убеднена смес, както карам и се изключва, не стабилни обороти на празен ход(за разлика от бензина), и при работа на бензин пуска и гас, но вървеше до един момент в който спря да върви на Гас. Confusedhock: Точно в този момент колата беше в баща ми и тои я закарал на "майстор" газаджия който констатирал че стъпковият мотор е заминал - заменил го със кранче- а по вторият проблем със пускането на газ при работа на бензин сложил ново копче(оттези стандартните който са със три позиции)паралелно на заводското, и сега като паля трябва да мина 2000 оборота и тогава включва.Оправил и оборотите и по думите на баща ми колата няма забележки даже и паднал разхода. Качвам се аз и все едно съм в друга кола нови копчета и прочие правя едно проно кръгче добре докато не застъпих на дълго разтояние малко по мудна и не толкова бърза за разхода се съгласих след 3000 изминати километра. Извинявам се за спама но си изчистих това стъпковомоторче и го сложих пак и карах 10 километра и колата умря. Замерих бобините на стъпковия мотор 55 - 60 ома показват и започвам да се чудя дали блока за управление не праща грешна информация на моторчето или наистина е изгоряло??/ Ако някой е имал подобен проблем ще се радвам да сподели.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)