The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фабричен парктроник на S60 не отчита след автомивка

#1
Здравейте!
След като написах "парктроник" в търсачката прегледах 8-те страници с резултатите, но не намерих това, което ме интересува и за това пускам нова тема.

Почти задължително след автомивка и понякога в много силен дъжд и минаване през локви, когато се стигне до паркиране, зумера на парктроника ми пищи както когато съм в непосредствена близост до препятствие т.е. постоянно. Продължава така около 15-ина секунди и спира, след което не пищи, а се чува едно много тихо "припукване" от колоните. Привидно бронята ми изглежда напълно суха, а и не вярвам така да са го направили, че от няколко капчици да отчита препятствие. Когато пък е зацапана бронята и стане така, съм пробвал с вода и салфетка да изчистя датчиците, но няма ефект.
Проблемът се оправя сам след около половин час каране, но няма закономерност.
Конкретният ми въпрос е дали на някой от вас се е случвало това? Дали има някакви уплътнения, които да не са добре?
Работя в центъра на София и неведнъж ми се налага да паркирам на места, които са с една идея по големи от самата кола, а при лошо време и съответно лоша видимост ми се струва трудно и често ги подминавам за да избегна евентуални щети Smile
Благодаря ви предварително за съветите.
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)