The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
духнах гарнитура

#1
от 10-на дни забелязах,че ми вдига температура.когато загася,от капачката на р-ра се чува съскане .помислих ,че взема въздух и след това не може да се обезвъздуши.обезвъздуших.на другия ден пак.маслото си беше добре.днес реших да си оправя капачката.смених гуменото уплътнение икапачката заспа.покарах колата 1-2 км.и ч оставих.след два часа като се опитах да я запаля двигателя беше като блокирал(имало е вода в цилиндрите )размърдах малко от перката ,кокото водата да излезе през колекторите--запали леко,но маслото беше станало вече на боза.когато извадих гарнитурата,ясно се видя че 2-ри и 3-ти са били наводнявани.сега си мисля да сменя главата,защото тая ми го прави за втори път и явно е крива,освен това има една язва която предния път запълних с покси пол.занесох главите на маистор(братовчед ми е ) а ги гледах преди това че са 1към 1,сега ми се обади братовчеда и ми казва че имали разлика в обема на горивните камери--мойте били по-дълбоки. някой има ли идея какво като ще стане ако камерите са по- плитки?????
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)