The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Автоматична ск. кутия AW55-50 - всичко за нея!

#81
traffic Wrote:Много добро сравнение MichaelLeRoi , аре убеди ме в КОНКРЕТНИЯ случай дали ще съм в гараж, на улицата или в хола(ако мога да си вкарам джипа там) каква е разликата при положение че НЕ се сваля кутията както сме уточнили по горе. вдига се капака и се развиват 10 торкса, сваляш клапанното тяло и си го работиш на масата. Какви цехове какви 5 лева. Ама кво ли се занимавам да давам акъл, ходете си по сервизи и плюйте кутиите колкото си искате.

Ще стане като едно време един отворко дето ми беше казал, че на V40 не може да се свали кормилна рейка без да се сваля магаре, а аз я свалих без грижа без да свалям магаре в тъп гараж с канал. После като му казах да се обзаложим на ключовете на колите защо ли спря да ми пише и ме блокира, сигурно щото говоря врели некипели...

Със здраве и безаварийно желая.

Поздрави!

Подкрепям колегата.
И при мен се получи, само със сваляне на картера и три соленоида. След почистване на соленоидите нещата се оправиха и ритането изчезна.
Разходите са минимални, иска се малко желание и условия-канал и инструмент. И малко сръчност разбира се Smile.
Вярно, не е гаранция за 100% успех, но поне може да се пробва. Ако не стане, поне няма да сте набутали няколко хиляди за глупости. Ако пък стане-няма да сте дали на сервиза 2-3000 лв за същата манипулация.

Поздрави!
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)