The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на ВОЛВО 940 - мнение

#10
Колега Алекс Big Grin Big Grin Big Grin ,винаги ми е забавно да чета мненията ти...
Така...,аз Волво с мотор 3,5 не съм виждал(на живо де...),само съм чувал за такива изпълнения.
Турбина HX40 съм виждал монтирана на "Астра",и хората много я хвалеха...,но това е друга тема :wink:
Двигателя D24TIC за мен е тромав...(при нормално налягане на турбината,помпата),като го сравнявам с B200FT,и В23Е...
Може сравнението да не е "нормално",но това са автомобили с които аз разполагам,и те са моята база... :wink:
Не знам защо си мислиш че имаш най-здравото,и най-бързото Волво 940 в България... Big Grin ,но това лесно може да види...,примерно като ги "опънем" с моето 760 D24TIC ....,където искаш,и на каквото разстояние искаш...,и за да стане по-интересно :lol: ,който загуби-губи и колата си Big Grin
Аз не разбирам защо хора като теб си мислят че знаят всичко,и разбират от всичко...,и че тяхното мнение винаги е най-меродавното...,само ще ти припомня една тема,по която все още дължиш отговор :wink: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=16489" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=26&t=16489</a><!-- l -->
Моторите на това поколение Волво - 2хх,7хх,9хх серия, не правени за "бегачки"...,както казах в предишно мое мнение те са здрави,надеждни,мощни...,разполагащи с ресурс да "влачат Икарус" ако щеш... :lol: ,купетата им са големи и комфортни,като и масата е внушителна -около,и над 2000кг.

И като завършек на това мое писание Big Grin ще те помоля за последно-
пиши грамотно!!!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)