The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фабрична навигация, AUX, TV тунер, GSM и всичко за тях

#64
silvim Wrote:Здравейте! Имам нужда от малко помощ... собственичка съм на Volvo V70 2.4 D5 20V - 2003 година. Автомобилът ми има фабрична навигация с оригинално дистанционно и диск. Обявих колата за продажба, при което без да разбера потенциални доброжелателни купувачи са ми откраднали дистанционното и диска за навигацията (минута разсеяност, множество проблеми). Имам следния въпрос: Може ли по някакъв начин да се изкара от таблото навигацията без дистанционно и ако не съвет от къде да закупя откраднатия диск и дистанционното... Предварително ви благодаря за информацията!!!
Страшни селяндури има в тази проста държава :evil:
Ето затова уважавам решението на ВОЛВО да се инсталира всеки един интерфейс със специален софтуеър ... дано да започнат да заключват дистанционни, карти и т.н., за да може да им е вътрешно на подобни кретени :evil:
Тези 100% са били някои от онези боклуци, дето се мислят за търговци на коли, защото всеки един собственик на ВОЛВО знае, че на тези навигации няма карти за БГ ...
BG VOLVO Member #00409
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)