The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стъклата на страничните огледала могат ли да се свялят?

#1
След като се застуди времето и огледалата започнаха да се изпотяват се замислих да им сътворя някакво подгряване, но като за начало ме интересува стъклата могат ли да се свалят и ако да как?
Reply

#2
След като се застуди времето и огледалата започнаха да се изпотяват се замислих да им сътворя някакво подгряване, но като за начало ме интересува стъклата могат ли да се свалят и ако да как?
Reply

#3
Dumfree Wrote:След като се застуди времето и огледалата започнаха да се изпотяват се замислих да им сътворя някакво подгряване, но като за начало ме интересува стъклата могат ли да се свалят и ако да как?
До сега не съм попадал на такива които да не се свалят (нали в завода са ги захванали някак все пак не може да са ги изляли с пласмасата), как? - много внимателно и търпеливо. А относно отоплението - става с обикновен тънък проводник или с подходящ кантал 8)
SAXON
Reply

#4
Dumfree Wrote:След като се застуди времето и огледалата започнаха да се изпотяват се замислих да им сътворя някакво подгряване, но като за начало ме интересува стъклата могат ли да се свалят и ако да как?
До сега не съм попадал на такива които да не се свалят (нали в завода са ги захванали някак все пак не може да са ги изляли с пласмасата), как? - много внимателно и търпеливо. А относно отоплението - става с обикновен тънък проводник или с подходящ кантал 8)
SAXON
Reply

#5
Колеги, леко с експериментите!
Да няма после, ...... мърррррр и мяял, без инсталация да остане някой!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#6
Колеги, леко с експериментите!
Да няма после, ...... мърррррр и мяял, без инсталация да остане някой!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#7
Аааа няма да има такива работи (или поне така се надявам).
Reply

#8
Аааа няма да има такива работи (или поне така се надявам).
Reply

#9
за тройка ли питаш? може и още как, на мен ми бяха свалили само стъклото 1 вечер Smile
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#10
за тройка ли питаш? може и още как, на мен ми бяха свалили само стъклото 1 вечер Smile
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)