The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Членски внос и дарения

#41
Колеги, мисля че е редно да започнем да си плащаме членския внос. За което съм сигурен, че unicata (касиер и член на УС на клуба ни) ще се зарадва.
Ще си позволя да цитирам чл.53 от Устава:

Чл. 53. Всички членове на Сдружението дължат годишен членски внос в размер на 10 /десет/ лева, платим до 31.03. на текущата година, като за забава дължат лихва в размер на законната лихва.

Да не чакаме последния момент! Big Grin
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#42
Колеги, мисля че е редно да започнем да си плащаме членския внос. За което съм сигурен, че unicata (касиер и член на УС на клуба ни) ще се зарадва.
Ще си позволя да цитирам чл.53 от Устава:

Чл. 53. Всички членове на Сдружението дължат годишен членски внос в размер на 10 /десет/ лева, платим до 31.03. на текущата година, като за забава дължат лихва в размер на законната лихва.

Да не чакаме последния момент! Big Grin
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#43
Аз така и не разбрах до момента кой е последно номера на банковата ни сметка. Имаше коментари, но така и не беше уточнено накрая, буквата О ли е или цифрата 0. Изпишета някъде във важните теми или най добре във логото или около него, всички данни на клуба.
Адреси, телефони, банкови сметки и т.н.
Volvo 440 1,8i '94
Reply

#44
Аз така и не разбрах до момента кой е последно номера на банковата ни сметка. Имаше коментари, но така и не беше уточнено накрая, буквата О ли е или цифрата 0. Изпишета някъде във важните теми или най добре във логото или около него, всички данни на клуба.
Адреси, телефони, банкови сметки и т.н.
Volvo 440 1,8i '94
Reply

#45
.....а тези които са членове, но не са си платили членския внос да го направят по банков път:
код-FINVBGSF
iIban-BG59FINV915010BGN0IHKT, моля преди или след превода да ме уведомите за да отбележа промяната.
Благодаря ви.[/quote]

Kaжи и на чие име е сметката, че аз например превеждам през еРау и ми иска име на получателя.Превел съм ги на твоето, дано не е грешка
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#46
.....а тези които са членове, но не са си платили членския внос да го направят по банков път:
код-FINVBGSF
iIban-BG59FINV915010BGN0IHKT, моля преди или след превода да ме уведомите за да отбележа промяната.
Благодаря ви.[/quote]

Kaжи и на чие име е сметката, че аз например превеждам през еРау и ми иска име на получателя.Превел съм ги на твоето, дано не е грешка
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#47
сметката е на името на клуба - Волво клуб България.
не ми ги пращайте на мен(не че има нещо лошо :-))
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#48
сметката е на името на клуба - Волво клуб България.
не ми ги пращайте на мен(не че има нещо лошо :-))
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#49
Willie Wrote:Искам да попитам колегата Бирник, както и многоуважаемата Управа, интересували ли сте се, дали не трябва да се издават квитанции за плетен членски внос на платилите членове? Питам, не защото аз държа да получавам такава, но в близкото минало и аз бях бирник на един клуб (не автомобилен) и издаването на такива квитанции беше задължително по закон. Та ако това ни се пада пропуск, давайте да го попълним увреме, да не стане беля. Smile

Tъй като парите се превеждат по банков път, винаги можеш да удостовериш плащането с "платежно нареждане".
Може би само за сумите които се дават "на ръка" трябва някакъв документ?
I'd like mornings better if they started later
Reply

#50
Willie Wrote:Искам да попитам колегата Бирник, както и многоуважаемата Управа, интересували ли сте се, дали не трябва да се издават квитанции за плетен членски внос на платилите членове? Питам, не защото аз държа да получавам такава, но в близкото минало и аз бях бирник на един клуб (не автомобилен) и издаването на такива квитанции беше задължително по закон. Та ако това ни се пада пропуск, давайте да го попълним увреме, да не стане беля. Smile

Tъй като парите се превеждат по банков път, винаги можеш да удостовериш плащането с "платежно нареждане".
Може би само за сумите които се дават "на ръка" трябва някакъв документ?
I'd like mornings better if they started later
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)