The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
питане за V70 2003та

#21
Tisho Wrote:Не знам за вас, но аз съм на път да изхвърля китайските електрожени от колата.

На половин година крушка сменям. Или започва да свети червено, или спира.
Днес пак "Bulb failure" на дисплея. Този път дясната. Като включа фаровете се опитва да пали, премигва няколко пъти и дотам...
До тук бяха в гаранция и ги сменяха като дефектират...
Явно баластите не са ти в ред нещо, или връзките към и от тях. Нормалният живот на лампите е такъв, че едва ли преди третата година от поставянето ще се наложи подмяна. Преди повече от 2 г. лично си монтирах най-евтиният китайски комплект на старата кола и не е имало никакви грижи. Свети си перфектно, само дето мен малко ме изморяваше силната светлина (при дълго нощно каране) и сега мисля да си сложа 4300к вместо 5000к. Взех комплект за 45 лв, да видим какво ще излезе...
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply

#22
milenhr Wrote:Абе не знам какво да мисля за ксенона. Аз се бях навил да слагам, но се разубедих. Много ме нервят колеги с нефрабрични, заслепяващи ксенони. Но ксенон само от завода монтиран.
Фара (къси и дълги) на V70 2000- е направен за стандартно вграждане на халогенна лампа H7, xenon D2R или комбинация от тях, включително Bi-xenon. Справка тук http://www.lighting.philips.com/in_en/co...ng&lang=en
Според европейските изисквания, при наличие на xenon, автомобила трябва да има система за измиване на фаровете. Това е евентуалната разлика при допълнително поставяне на xenon. Всички други аргументи за заслепяване и незнам си какво може да се отнасят за фарове, които са направени само за халогенна лампа.
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)