The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
питане за V70 2003та

#11
В момента съм с ксенон 55в, но не знам дали ще го задържа още дълго.... Регулираха ми фаровете дори малко под нормата, но ако не ги сваля допълнително от купето започват да ми присветкат веднага. Последната ми надежда е да сложа вежди "лепенки", но ако и с тях не става ще махна ксенона. Ако ксенона не е с лупи има супер много разсейване и неможе да се регулира правилно и супер много заслепява другите.

Прегледай и тези теми:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=2055" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=8&t=2055</a><!-- l -->
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=15745" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=8&t=15745</a><!-- l -->
Volvo V40 2.0, 1999, 140hp, automatic, ГИ
Reply

#12
prostsotadjiq Wrote:
hepi Wrote:някои да е монтирал ксенон ,каква е крушката на късите и ксенона ако е 35в а не 55 дава ли грешка и трябва ли да се дупчи шунта?Благодаря
по принцип съм фен на ксенона Wink но в твоя случай нищо няма да спечелиш с ксенона Wink вложи някой лев в нови и по-добри крушки и всичко ще 6 Wink приятелски съвет и аз се бях замислил на мойта 60-ка да и сложа ксенон ама се отказах Wink ako те интересува ще ти дам и адреса пък даже и телефон мога да изнамеря на един магазин има модели крушки които ги слагат на коли за рали състезания Wink а мисля че за тъмните отсечки на ралитата Wink не е като да са им слаби фаровете Smile

интересно е, какво се случва с рефлектора след един по-дълъг пробег с такива крушки... дай адреса да, интересно е
И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
Reply

#13
bg_tiger1978 Wrote:ако фара е с лупа и ксенон, ще ме извинявате, но не мися че ще заслепява :!:
Щом пита каква е крушката, значи няма намерение да купува комплект с лупи.
Razsipnik Wrote:
hepi Wrote:благодаря,но зашто да неслагам :roll:
СЛАГАЙ КСЕНОН! :!:
Слагай, защото видимостта ти става мнооого по добра..
при това, нека лампите да имат цветна температупа от 6000 Келвин-а......
Слагаш ксенони и забравяш за влошена видимост. Smile
Разсипник, говорим си за кола, различна от S/V40, която по принцип има ФАР, който свети а не свещ, която мъждука. Казва ти го човек, който има и от двете по един екземпляр, а на 40-ката съм сменил 3 комплекта фарове...
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#14
yuckuJackD Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:ако фара е с лупа и ксенон, ще ме извинявате, но не мися че ще заслепява :!:
Щом пита каква е крушката, значи няма намерение да купува комплект с лупи.
Razsipnik Wrote:
hepi Wrote:благодаря,но зашто да неслагам :roll:
СЛАГАЙ КСЕНОН! :!:
Слагай, защото видимостта ти става мнооого по добра..
при това, нека лампите да имат цветна температупа от 6000 Келвин-а......
Слагаш ксенони и забравяш за влошена видимост. Smile
Разсипник, говорим си за кола, различна от S/V40, която по принцип има ФАР, който свети а не свещ, която мъждука. Казва ти го човек, който има и от двете по един екземпляр, а на 40-ката съм сменил 3 комплекта фарове...
Напълно съм съгласен с теб колега понеже съм имал В40 а сега С60 разликата е огромна на 40-ката дори с ксенон светеше по - слабо от сегашните халогенни на 60-ката
Reply

#15
Не така колеги, не така ... Smile кристалните фарове на 40ките са друга, добра бира... ::beer::
Reply

#16
metallista Wrote:Не така колеги, не така ... Smile кристалните фарове на 40ките са друга, добра бира... ::beer::
Да де, но и те светят значително по-зле от S60, S80 и т.н.
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#17
Не знам за вас, но аз съм на път да изхвърля китайските електрожени от колата.

На половин година крушка сменям. Или започва да свети червено, или спира.
Днес пак "Bulb failure" на дисплея. Този път дясната. Като включа фаровете се опитва да пали, премигва няколко пъти и дотам...
До тук бяха в гаранция и ги сменяха като дефектират...
Reply

#18
metallista Wrote:Не така колеги, не така ... Smile кристалните фарове на 40ките са друга, добра бира... ::beer::
::beer:: за тях няма спор доста по - добри са Wink мислех че говорим за тези от първо поколение на С/В 40 :oops: :lol:
Reply

#19
lilker Wrote:
prostsotadjiq Wrote:
hepi Wrote:някои да е монтирал ксенон ,каква е крушката на късите и ксенона ако е 35в а не 55 дава ли грешка и трябва ли да се дупчи шунта?Благодаря
по принцип съм фен на ксенона Wink но в твоя случай нищо няма да спечелиш с ксенона Wink вложи някой лев в нови и по-добри крушки и всичко ще 6 Wink приятелски съвет и аз се бях замислил на мойта 60-ка да и сложа ксенон ама се отказах Wink ako те интересува ще ти дам и адреса пък даже и телефон мога да изнамеря на един магазин има модели крушки които ги слагат на коли за рали състезания Wink а мисля че за тъмните отсечки на ралитата Wink не е като да са им слаби фаровете Smile

интересно е, какво се случва с рефлектора след един по-дълъг пробег с такива крушки... дай адреса да, интересно е
ето го сайта <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.prospeed.bg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.prospeed.bg</a><!-- m --> , 02/868 - 52 - 59 само тоя номер изнамерих намира се в Студентски град до Минно-геоложкия университет Wink
Reply

#20
yuckuJackD Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:ако фара е с лупа и ксенон, ще ме извинявате, но не мися че ще заслепява :!:
Щом пита каква е крушката, значи няма намерение да купува комплект с лупи.
Razsipnik Wrote:
hepi Wrote:благодаря,но зашто да неслагам :roll:
СЛАГАЙ КСЕНОН! :!:
Слагай, защото видимостта ти става мнооого по добра..
при това, нека лампите да имат цветна температупа от 6000 Келвин-а......
Слагаш ксенони и забравяш за влошена видимост. Smile
Разсипник, говорим си за кола, различна от S/V40, която по принцип има ФАР, който свети а не свещ, която мъждука. Казва ти го човек, който има и от двете по един екземпляр, а на 40-ката съм сменил 3 комплекта фарове...
Идеята е че се продават комплекти с ксенон, които са директно с лупи, но си искат пригаждането и тогава, шапка на тояга :lol:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)