The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нужда от съвет за слагане на жилата на ръчната

#1
Днес си играх над 2 часа и не успях да закача жилата на ръчната, някой ако има опит нека сподели. Аз ги сложих на местата им, но проблема ми е как да ги закача към жилото което идва от лоста.
Reply

#2
Днес си играх над 2 часа и не успях да закача жилата на ръчната, някой ако има опит нека сподели. Аз ги сложих на местата им, но проблема ми е как да ги закача към жилото което идва от лоста.
Reply

#3
Отговора на задачката ти е в кобиличката, на която се закачат и която ги обтяга.
Тя се държи на предното въженже посредством шпилка с резба (около 5-6 см).
Разхлабваш докрай гайката на шпилката, закачаш за кобилицата двете задни въженца и после регулираш обтягането пак с гайката.
Reply

#4
Отговора на задачката ти е в кобиличката, на която се закачат и която ги обтяга.
Тя се държи на предното въженже посредством шпилка с резба (около 5-6 см).
Разхлабваш докрай гайката на шпилката, закачаш за кобилицата двете задни въженца и после регулираш обтягането пак с гайката.
Reply

#5
Аз така се опитвах но не иска, явно въжетата са малко по-къси отколкото трябва :?
Reply

#6
Аз така се опитвах но не иска, явно въжетата са малко по-къси отколкото трябва :?
Reply

#7
Dumfree Wrote:Аз така се опитвах но не иска, явно въжетата са малко по-къси отколкото трябва :?

...или не си ги минал през правилните им места?
Закачи ли ги на висящите телчета?
Изпъна ли ги добре?
Ж.
Reply

#8
Dumfree Wrote:Аз така се опитвах но не иска, явно въжетата са малко по-къси отколкото трябва :?

...или не си ги минал през правилните им места?
Закачи ли ги на висящите телчета?
Изпъна ли ги добре?
Ж.
Reply

#9
Уж ги сложих както трябва. Замислям се за вариант да сваля барабаните та да могат накладките да се разпънат повече.
Reply

#10
Уж ги сложих както трябва. Замислям се за вариант да сваля барабаните та да могат накладките да се разпънат повече.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)