The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална Среща Волво Клуб 2011г.

#21
Iliev Wrote:апартамент за две нощувки + 1 куверт
Апартаментите са като ония в Узана,да знаиш ... Big Grin Big Grin Big Grin
Студени през зимата и топли през лятото!!!А ,ко викаш? :roll: Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#22
Kangalov Wrote:Всеки,които се чувства Volvo For Life ,да се смята за поканен.Националната среща не е само за членове на клуба.Всеки с широко сърце и благородна душа е добре дошъл. :wink:
за мен това важи ли, г-н КАНГАЛОВ

#23
bubi Wrote:
Kangalov Wrote:Всеки,които се чувства Volvo For Life ,да се смята за поканен.Националната среща не е само за членове на клуба.Всеки с широко сърце и благородна душа е добре дошъл. :wink:
за мен това важи ли, г-н КАНГАЛОВ
Важи за всички :thumbleft:
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди

#24
дано да съм в БГ, иначе двойна стая с ТВ и два куверта за 25 - и, но може и да сме повече, ще видим

#25
Крайно време е и аз да направя своята заявка за срещата.
Искам апартамент и двойна стая с телевизор за 25ти.
И четри куверта за вечерята.

#26
Здравеите приятели и аз ще се впиша в среща за няколко часа на 25

#27
С Бойко и Жоро от Пещера може да се чакаме в Пазарджик и да дойдем заедно на 25 юни, за няколко часа, даже най-вероятно така ще стане.

#28
Е как за няколко часа бре колеги, я се вземе в ръце - нощното парти хич не е за изтърване Big Grin Big Grin Big Grin
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо

#29
Хайде и аз да се запиша най-после ..Smile
Стая с телевизор за двама, 2 куверта ,в които пилето и луканката
са заменени с пъстърва ,ако е възможно ,ако-не -ще си носим храната ...Smile))
На 25.06 ще пристигнем,говоря за нощувката на тази дата .
Тази година ,за съжаление няма време за повече дни ...
Поздрави!

#30
На 15 ти юни предаваме окончателните заявки.Всеки заявил ще плати при пристигането си в комплекса.
Заявилите след 15 ти ,при невъзможност да дойдат ,да пишат на Лични Съобщения до мен,но не по късно от 20 ти.За да откажем ангажимента и да не се повтарят стари истории(да заявят,да не дойдат и другите да им плащат сметката).Също така,всички заявили(ако не се обадят на време),ще дължат пълната сума от заявения ангажимент.

Уточнения :
1.За деца до 5 години ,всичко е безплатно.
2.Деца от 5 до 12 години - 50 %.
3.Деца над 12 години,заплащат равностоен куверт и място за спане.
4.Всички заявили Вегетариански куверт,ще доплатят на място разликата между пилешката пържола и рибата(пъстърва на скара).

Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)