The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Клубът в Пловдив...и не само там

#31
Ето кой ще черпи утре... Big Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#32
Ето кой ще черпи утре... Big Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#33
GT1 Wrote:
V 40 fen Wrote:
Garfield Wrote:Да му е честито!!! :hello1:
Веско, ние сме с теб....... :wave:

:-))))) Благодаря, благодаря заслужавам ли тази чест, обаче?
Ще опитам да направя каквото трябва за да я оправдая! Confusedupz:


Aйде сега бягай до съда да регистрираш Волво клуб Пловдив като за начало!...
Big Grin :blob3: :flower: :angel4: :blob7: :geek: :joker:
А после ще дойдем за да почерпиш! :partyman: Confusedupz:

Честито и от мен!

Честито и да върви по мед и масло, и много успехи. И за черпенето съм за.
Само с регистрацията предлагам да не бързаме, нали не мислим да има няколко самостоятелни клуба, а само един и няколко клонове, а за регистрация на клон на дадена организация, мисля че трябва пълномощно от шефката, освен това за да има клонове изобщо не е нужно да се регистрират, достатъчно е да имат печат който естествено прави централата и готово, защо да се пръскат средства за още регистраций, ако не са нужни, а аз знам за клонове на дружества които имат милиони приход и нямат регистрация, щом всичко е централизирано.
Не ме разбираите пограшно не издребнявам или завиждам, въпроса е в това че всяка съдебна регистрация е свързана с данъчна такава, Булстат, отделно счетоводство и още ред други усложнения от които няма никакъв смисъл, а освен това клона няма да има отделни членове плащащи отделен членски внос, така че тези още разходи се трупат на гърба на само едни приходи от членския внос и ако продължим така ще доиде момент когато вместо да се развиваме(което е целта на клоновете), ще вземем да фалираме.
Нали се разбрахме когато става въпрос за инвестиций (е и други подобни дела), да мислим с главите а не със сърцата.




П.С.:Леелее, говоря като главен счетоводител..... - кошмар. :roll:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
------------------------
Volvo S60 D5 - 2003, 163hp/4000, 347Nm/1750 & Volvo S40 1.6D - 2006, 110hp/4000, 245-280Nm/1750 & Volvo 460 1.9TDi - 1996, 90hp/4500 180Nm/2200 & Volvo 460 GLE - 1994, 1721cc. - 106hp
Reply

#34
GT1 Wrote:
V 40 fen Wrote:
Garfield Wrote:Да му е честито!!! :hello1:
Веско, ние сме с теб....... :wave:

:-))))) Благодаря, благодаря заслужавам ли тази чест, обаче?
Ще опитам да направя каквото трябва за да я оправдая! Confusedupz:


Aйде сега бягай до съда да регистрираш Волво клуб Пловдив като за начало!...
Big Grin :blob3: :flower: :angel4: :blob7: :geek: :joker:
А после ще дойдем за да почерпиш! :partyman: Confusedupz:

Честито и от мен!

Честито и да върви по мед и масло, и много успехи. И за черпенето съм за.
Само с регистрацията предлагам да не бързаме, нали не мислим да има няколко самостоятелни клуба, а само един и няколко клонове, а за регистрация на клон на дадена организация, мисля че трябва пълномощно от шефката, освен това за да има клонове изобщо не е нужно да се регистрират, достатъчно е да имат печат който естествено прави централата и готово, защо да се пръскат средства за още регистраций, ако не са нужни, а аз знам за клонове на дружества които имат милиони приход и нямат регистрация, щом всичко е централизирано.
Не ме разбираите пограшно не издребнявам или завиждам, въпроса е в това че всяка съдебна регистрация е свързана с данъчна такава, Булстат, отделно счетоводство и още ред други усложнения от които няма никакъв смисъл, а освен това клона няма да има отделни членове плащащи отделен членски внос, така че тези още разходи се трупат на гърба на само едни приходи от членския внос и ако продължим така ще доиде момент когато вместо да се развиваме(което е целта на клоновете), ще вземем да фалираме.
Нали се разбрахме когато става въпрос за инвестиций (е и други подобни дела), да мислим с главите а не със сърцата.




П.С.:Леелее, говоря като главен счетоводител..... - кошмар. :roll:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
------------------------
Volvo S60 D5 - 2003, 163hp/4000, 347Nm/1750 & Volvo S40 1.6D - 2006, 110hp/4000, 245-280Nm/1750 & Volvo 460 1.9TDi - 1996, 90hp/4500 180Nm/2200 & Volvo 460 GLE - 1994, 1721cc. - 106hp
Reply

#35
Izex Wrote:...........ще вземем да фалираме.
Нали се разбрахме когато става въпрос за инвестиций (е и други подобни дела), да мислим с главите а не със сърцата.


П.С.:Леелее, говоря като главен счетоводител..... - кошмар. :roll:

Споко, бе Izex!
Човек да не се пошегува!... Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#36
Izex Wrote:...........ще вземем да фалираме.
Нали се разбрахме когато става въпрос за инвестиций (е и други подобни дела), да мислим с главите а не със сърцата.


П.С.:Леелее, говоря като главен счетоводител..... - кошмар. :roll:

Споко, бе Izex!
Човек да не се пошегува!... Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#37
Dumfree Wrote:Има ли утвърден ритуал / процедура при ръкополагането :roll: :-k


Незнам има ли или не такъв ритуал, но след като сте ме посочили за такъв, нека първото ми предложение дойде сега:
- Предлагам "пловдивска" среща на клуба на 12 или 19 ноември - все недели.Ако сте свободни да се видим на една от тези дати, за да почерпя първо ;-) и второ да се разбереме можем ли да направим "Пловдивска ВОЛВО колона" до София за националната среща на 3ти декември.
Естествено, че не само от Плд може да има фенове на ВОЛВО на срещата, само се разберем ще има ли такава.
Хайде Волвари, чакам мнения! Confusedalute:
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#38
Dumfree Wrote:Има ли утвърден ритуал / процедура при ръкополагането :roll: :-k


Незнам има ли или не такъв ритуал, но след като сте ме посочили за такъв, нека първото ми предложение дойде сега:
- Предлагам "пловдивска" среща на клуба на 12 или 19 ноември - все недели.Ако сте свободни да се видим на една от тези дати, за да почерпя първо ;-) и второ да се разбереме можем ли да направим "Пловдивска ВОЛВО колона" до София за националната среща на 3ти декември.
Естествено, че не само от Плд може да има фенове на ВОЛВО на срещата, само се разберем ще има ли такава.
Хайде Волвари, чакам мнения! Confusedalute:
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#39
Аз съм съгласен, само да не стане някои съкатлък за тия дни.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#40
Аз съм съгласен, само да не стане някои съкатлък за тия дни.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)