The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем със CD-то V40

#1
Здравейте, колеги от скоро съм горд собственик на Volvo V40 2.0T.
Имам проблем със CD-то вкарвам диск и след 2-3 сек. го изкарва, даже не се опитва и да го прочете. Ако някой е имал такъв проблем моля да сподели.
Благодарско предварително. Smile :!:
Reply

#2
1.Година на производство на колата ?
2.Тип на уредбата )примерно HU 6XX )
Баба ванга отдавна я няма и нема как да разберем ...
Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#3
Сигурно лазерната глава се е скапала, но може и само с почистване да се оправи, занеси го в някой сервиз и ще ти кажат. :wink:
Reply

#4
Хора имам същия проблем с моето CD . Когато пусна диск ,за момент за чува нещо ,като разчитане; изписва ERROR и го изхвърля. От къде може да идва тази грешка и как мога да се справя с проблема , защото е дразнещо да не работи CD-to. Колата ми е Volvo V40 '01. CD-то е оригиналното. Някакви идеи ?
Reply

#5
и аз имах такъв проблем..оказа се,че цд-то не чете мп3,а аудио дискове Smile
Reply

#6
X-Mag Wrote:Хора имам същия проблем с моето CD . Когато пусна диск ,за момент за чува нещо ,като разчитане; изписва ERROR и го изхвърля. От къде може да идва тази грешка и как мога да се справя с проблема , защото е дразнещо да не работи CD-to. Колата ми е Volvo V40 '01. CD-то е оригиналното. Някакви идеи ?
Tisho Wrote:Сигурно лазерната глава се е скапала, но може и само с почистване да се оправи, занеси го в някой сервиз и ще ти кажат. :wink:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#7
djonirr Wrote:и аз имах такъв проблем..оказа се,че цд-то не чете мп3,а аудио дискове Smile
Това не е проблем, а липса на възможност!
Проблем е когато не функционира по предназначение, т.е. ти нямаш проблем с аудиото или колата ... :mrgreen:
BG VOLVO Member #00409
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)