The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Една идея...

#11
Rostislav Wrote:За мен 2 броя - 200000 и 300000 От сините!!!
Моля, обърнете внимание на правописа! Според мен, трябва да е, примерно "200000 километра комфорт"
Мерси!

И си прав Рости и не си прав :wink: Big Grin . Ако се гледа смисъла на думите "VOLVO километри комфорт", то тогава надписа е правилен и цифрата е само указателна. Ако напишем километра, може да се разчете, като еди колко си километра комфорт, а след тях какво..... да не би колите ни след упоменатите километри да стават некомфортни?!?Последния въпрос е реторичен.Както направите стикерите, така ще си ги слагаме по колите Big Grin . Поздрави на всички.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#12
Аз подкрепям тази идея искам чевена защото колата е червена и е почети на 600000км
Reply

#13
Явно времето на 100хилядниците се завръща Big Grin Big Grin Не съм виждал такова нещо на живо....заради ЕГН-то, но идеята ми допада. Единственият проблем е че наистина за 90% от автомобилите не се знае на колко точно километра са....моята със сигурност не е 178000 Big Grin Big Grin За цвета... на мен синьото ми допада, визията е добра, само нещо текста на надписите не ми се връзва. Хубаво е да изразява клубна принадлежност, обаче тогава пък ще трябва да е само за клубари....което е тъпо. Мисля че надпис "VOLVO 300000km for life" (като "km" е точно под цифрата) e добре, а? За размера предлагам нещо около 30мм - така не се набива на очи, а пък може всичко да се напише четливо... за справка - бирените капачки Wink
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#14
Както казва Джереми Кларксън - 250 хиляди за Волво е начало - детските болести за проболедувани. :lol: :lol: :lol: :lol:
И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
Reply

#15
Скоро


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#16
Току що ми изкочи отговора каква е тази корона която имам на решетката на колата , а тя именно е може би символ за принадлежност към някакъв клуб или нещо от сорта в Италия от където е дошла моята кола. Според мен идеята,която се обсъжда тук е много добра, но нещо не ми се връзва тва с километрите ,иначе логото е добре замислено и бих лепнал едно на решетката,ако бъде одобрено от колегите тук и стане символ или емблема отличаваща членовете на клуба и форума от останалите волво собственици в България .
Volvo XC90 2.4 D/200 hp - 2011 - now
Volvo XC90 2.4D/185hp - 2008 - R-design - ex
Volvo V40 1.9D/115hp - 2001 - Sport - ex  
Volvo S40 1.9D/115hp - 2002 - ex
Volvo S40 1.8i/115 hp - 1997 - ex
Reply

#17
baipetko Wrote:ако бъде одобрено от колегите тук и стане символ или емблема отличаваща членовете на клуба и форума от останалите волво собственици в България .

Идеята е друга колега...,"тва с километрите" не е начин да отличи Клубари от Не Клубари Wink

Иначе..., човека който пое ангажимента да направи първите мостри се оказа "ненадежден" ,Ростислав се ангажира да намери подходящ производител,но идеята за търсене е отворена към всички.
Поздрави!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#18
Първо - Защо пък да няма разлика , деление има навсякъде примери много макар в повечето случаи дори да е подсъзнателно,но не мисля, че е лошо! Но няма значение това просто е моето мнение :twisted:
Второ - За да бъда честен докрай, лоса ме кефи повече ! :mrgreen:
http://www.davebarton.com/VolvoPrancingMoose.html
Трето-Нека бъдем реалисти.Че са здрави - здрави са,че са мощни - мощни са , че са красиви - красиви са , че са сигурни - сигурни са , ама чак пък да се "перим" с комфорт...не съм съгласен на 100%. ( изключвам големите S60 и S80 от тези мой думи)
Volvo XC90 2.4 D/200 hp - 2011 - now
Volvo XC90 2.4D/185hp - 2008 - R-design - ex
Volvo V40 1.9D/115hp - 2001 - Sport - ex  
Volvo S40 1.9D/115hp - 2002 - ex
Volvo S40 1.8i/115 hp - 1997 - ex
Reply

#19
Колега baipetko... :evil:
първо: - темата е с конкретно естество за мнения,а не поредната отворена за СПАМ такава!!!
второ: - Клубните членове имат други "отличителни белези",които като ги видиш-ще ги познаеш!!!
трето: - моля,ако нямаш конкретни предложения - не спами темата!!!


п.п. ние "лосове" си имаме Wink ,помислено е по въпроса... Wink ,и те са предимно за Клубни Членове!

       

Благодаря за вниманието.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#20
baipetko Wrote:Току що ми изкочи отговора каква е тази корона която имам на решетката на колата , а тя именно е може би символ за принадлежност към някакъв клуб или нещо от сорта в Италия от където е дошла моята кола. Според мен идеята,която се обсъжда тук е много добра, но нещо не ми се връзва тва с километрите ,иначе логото е добре замислено и бих лепнал едно на решетката,ако бъде одобрено от колегите тук и стане символ или емблема отличаваща членовете на клуба и форума от останалите волво собственици в България .
Принципно има клубни стикери, които отличават членовете на клуба от останалите собственици на Волво в България. Член на форума, не означава член на клуба! Форумът е за всички. Независимо дали притежават Волво или не, независимо дали са клубни членове или не. За да станеш член на клуба... има някой условия, които са описани в конкретна тема, пък и всеки клубар може да ти ги разясни Wink Е има едно много важно условие да си истински член на клуба, което не е писано .... а именно да си Волвар по душа Wink
Темата е за стикерите с километри ... дали трябва да ги има и дали са хубави, ще се реши от повече от 1 човек. И никой няма да е задължен да ги слага....както е и с всички други клубни и не толкова клубни стикери, символи и знаци Wink
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)