The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Относно S70

#11
За тия пари 5000-6000 може да се вземе и S80 вече
Reply

#12
bell Wrote:Пълни са автокъщите, как няма да са пълни като изкупихме на жабарите гробниците, ама клиенти малко - миналата седмица като търсех за жената кола един Меган двувратка от 2800 като видя, че парите са в мен падна на 2 хил., но на мен нещо тая марка не ми вдъхва доверие, та спазарихме едно хубаво Ланосче на което пак смъкнахме 300 лв. Big Grin

Razsipnik Wrote:Не е спечен пазарът в момента Белл!
виж в София, какви коли се карат!
Виж, че още няма и фалирала автокъща........... :!:


За съпругата и децата: екстра е Рено Сценик- 75-80 коня.

Екстра количка.Достатъчно пространство и разбира се приемлив разход и нисък данък!
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#13
Maxijaz Wrote:За тия пари 5000-6000 може да се вземе и S80 вече


Да, да, а един мармот завива шоколад!
С 80 за тия пари е Гробник и те загробва с кошмарни като сума разходи за части!
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#14
Razsipnik Wrote:
Maxijaz Wrote:За тия пари 5000-6000 може да се вземе и S80 вече


Да, да, а един мармот завива шоколад!
С 80 за тия пари е Гробник и те загробва с кошмарни като сума разходи за части!

Е то това е първоначалната вноска... После следва изплащане в някой сервиз... :wink:
Освен ако не е с волан отдясно. :wink:
Reply

#15
Колега Андро - недей с такива категорични писания. Виж и огледай в мобилето - за 6 хил. дори с газов инжекцион има S 80. Все пак знаеш че основния принцип на търговията е колко много искаш да го купиш и колко много искаш да го продадеш .... така става пазарната търговия - другото са спекулации. А дали ще ходиш по сервизи след това си е божа работа - щото караме все коли трета и четвърта ръка затова ги знаем всичките сервизи Big Grin
Нищо, че съм почитател на шведската машина смея да твърдя, че това не са коли които да държат цена с годините, както и повечето други марки де. Дори прословутите седмици на БМВ от 98 - 99 може да намериш много читава машина за 7 - 8 хил у нас, това важи и за Ауди осмаците повечето които пращят от екстри и така ....

Razsipnik Wrote:
Maxijaz Wrote:За тия пари 5000-6000 може да се вземе и S80 вече


Да, да, а един мармот завива шоколад!
С 80 за тия пари е Гробник и те загробва с кошмарни като сума разходи за части!
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#16
1 Разгледах всички обяви в Мобилето за S70 най скъпата беше 4999 нито една не ми хвана окото.

2 При положение че една регистрация в кат е 150-200 лв не се заслужава да се взема кола регистрирана вече скапана от каране с основен ремонт + не в движение от много време.Винаги е по добре да вземеш кола от вън карана по нормални пътища да си я регистрираш и обслужиш за 1000 лв общо за бензин предполагам е толкова .

3 Напълно нормално е при положение че S70 се продават на цени от 3000-4500 да може да се взема S80- 98 или 99г за 1500 -2000 лв повече.Все пак са кошници на по 11-12 години +.
Reply

#17
Колега Макси,всеки един от нас си кара колата в БГ и съответно си я поддържа нормално.Значи ли че ако решиш да си продаваш колата и дойде някой купувач и ти каже аве ти си я карал тука и не струва че наистина е така.И почваш да му обясняваш кво си сменил,откъде са частите,вадиш му фактури и т.н.а човека си мисли че го баламосваш.Или отиваш при автоджамбазина и те почва отдалеч....!
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#18
До голяма степен значи точно това.Фактури за части или за сервиз имат стойност само ако са от официален сервиз.
Факт материалите се изморяват със времето метал, алуминий,пластмаса, гума ,маркучи ремъци от всякакъв вид.
Това че колите ни се движат и са със сменени части не ги прави читави. Аз когато си купих колата преди 2 години и 10 месеца беше супер като цяло нямаше една забележка освен леки жулвания по предна и задна броня незначителни. Почти 3 години по късно и 52 000 км като се кара почти всеки ден тая кола изключително много ме дразни.От дупките съм смени маса неща по ходовата част като съм гледал винаги да вземам от най качествените части Delfi,TRW,Monroe.
Колата я взех за 7500лв и може би 1 година след това ми струваше към 12 000лв. И при положение че не е издухвал мотора и да е след ремонт не бих могъл да я продам за повече от 4000-4500 примено. Минаваш през елементарни неравности по пътя като леко надигната шахта за вода и се чупят пластмаси, разпада се части по двигателя скърца отвсякъде табло,врати,щипки се разпадат без да съм махал корите,2 пъти ме се чупи педала на съдинителя, темпомата не ми работи и тн. и тн. спука ми се предния прозорец сложих нов скърца при определени обороти и температура на въздуха, не ми работи панела за прозорците отваря се 1 от 4. Даже и онази кола да не е с проблеми като моята те са само въпрос на време щом има нещо против 70 серия от тези години значи си има причини.
Reply

#19
Идеята ми беше че кола от автосалон я вземаш (на тъмно) без видими болежки и после каквото излезе.От собственик е малко по-добре въпреки че и в двата случая няма никаква гаранция.Най-малкото ще спестиш от гражданска,винетка,гуми,джанти.....Миналата година брат ми искаше да купи v40 от автосалон с проблем на климатроника,без лети джанти и други кусури за 3900 с пазарлъка.Но с късмет взехме s40 за 3650 с всичко работещо,на газ,със сменени консумативи (потвърдени от сервиза по случайност добър приятел), регистрирана(качваш се и караш какато се казва) и досега баз проблеми.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#20
Maxijaz -Благодаря ти че ми обясни,тъкмо си виках че се изпусна идеата на темата Smile
Тук може би идва една дилема
Да вземеш регистрирана (и вече да тропа ) или да вземеш от автокъща и да дадеш както казвате всички около 1000 лв за 10 месеца конфорт Big Grin
Както си и мислех и преди .. за да караш волво в България трябва да си шеф на мола за да ти е комфорта и подържана Big Grin
Волвото на летището съвсем го отписах,освен ако не ми го даде за много малко пари.
Относно тези в мобиле,много ми харесват всичките,просто s70 ми харесва страшно като модел.
Бла бла Smile
И все пак бих чул още мнения Smile
Благодаря на тези,които казаха своето Smile
Volvo 460 1.8 Моето БейБи
[Image: bannerfans_80297%20(4).jpg]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)