The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чистачки

#1
Здравейте,ха познайте кой се събуди тази сутрин без чистачки Smile ?
Искам съвет какво да правя - да ползвам чистачки от 4лв или да си взема пак хубави и да ги занитя,така че да се махат поне за 5мин?
Вариянта с махането всякак вечер не ме устройва.
Някакси не успях да се ядосам,чистачки са все пак,но останах искренно изненадан от гадното проскърцване на метал в стъкло вместо да падне скрежа.
Както и да е,смятам за в бъдеще да не оборудвам разни голфове и тем подобни бракми та се чудя кой е по удачния вариянт.
И аз съм си виновен малко де - вместо нормални хубави си взех за 12-13лв от тези двойните - с по 2 пера на 1 чистачка,които се набиват на очи. Доволен съм от тях,но се чудя и кой тип да избера за в бъдеще( най вероятно още днес)
Reply

#2
Направо услуга са ти направили :lol:
Мойте ги взех миналата година(BOSCH) и към момента след снега и студовете вече свирят по стъклото и мажат Sad . Ако бях на твое място бих си избрал Bosch или Champion, но ще ми е интересно мнението и на други колеги.
Reply

#3
Услуга със сигурност не са ми направили,защото са на има няма 2 месеца Smile
Малко съм скептичен да давам 20-25лв за Бош и Шампион,все пакм се свалят за секунди.
Reply

#4
merck_440_1.8mi Wrote:Услуга със сигурност не са ми направили,защото са на има няма 2 месеца Smile
Малко съм скептичен да давам 20-25лв за Бош и Шампион,все пакм се свалят за секунди.

На моето Рено за 2 години каране, нощуване, ... пребиваване в студенски градSmile (видях че се подвизаваш там) не са го пипали въобще, но на едно приятелче на астрата и свалиха ел. огледалата още първите 2 седмици. Та мисълта ми е че "марката има значение". Според мен каквито и чистачки да сложиш много голяма е вероятността пак да ти ги свият, така че се позамислям ако бях на твое място май и аз щях да избера по-евтинките :roll:
Reply

#5
... HERZOG, за 2-3 месеца и почнаха да показват дефекти. Взех колата с шампионки, довоелн останах...
Reply

#6
Абе хора няма смисъл да се дават такива пари за чистачки.Отивате в Бриколаж и си взимате едни за 4лв с графитено перо. :wink:

ПП:Един приятел изкара 2 зими с тях и нямаше проблеми.Дори при големи студове кат замръзнат,после се оправят и са като нови и то вече 2 години. Smile
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#7
Благодаря за идеите,избрах си някакви австрийски за 4лв без марка от Практикер,идеално чистят Smile ,но снега ще покаже ...
Reply

#8
Да не пише на тях графит на инглиш, такива ги има навсякаде а преди в една бензиностанция го даваха като заредиш за 20 лева.
Reply

#9
Не са Графит,съвсем без марка са,но иначе и тях ги имаше пак по 3.99лв
Reply

#10
Аз бих те посъветвал да почерпишSmile) понеже си казал сбогом само на чистачките.Аз три пъти посрещам утрото без мигачи браткоSmile).Отиди в МЕТРО и си купи едни чистачки за 3 лв. и си свиркай.
Limited/460/2.0i/110 hp/1994
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)