The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Айде рокаджийте да се видим някъде на жива музика

#11
Zmejcho, я кажи какво по-точно свирите като стил?
Аз обаче няма да мога да дойда че съм нощна, ама ако бичите по-яко мое и да доидем некои път
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#12
Zmejcho, я кажи какво по-точно свирите като стил?
Аз обаче няма да мога да дойда че съм нощна, ама ако бичите по-яко мое и да доидем некои път
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#13
gadnia_metal Wrote:ееееееееееееей, това е много грубо Confusedhock: Confusedhock:
и аз искам на жици и бира и водка и джин и........ :twisted:

Споко и за теб ще измислим нещо, ама какво?
ако има къде да спиш у нашио град ке те водим и тебе :-)
'ко ли нема де да нанкаш ке мислиме :-) пя некои пак ке ви гостуваме и ние на жива музика
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#14
gadnia_metal Wrote:ееееееееееееей, това е много грубо Confusedhock: Confusedhock:
и аз искам на жици и бира и водка и джин и........ :twisted:

Споко и за теб ще измислим нещо, ама какво?
ако има къде да спиш у нашио град ке те водим и тебе :-)
'ко ли нема де да нанкаш ке мислиме :-) пя некои пак ке ви гостуваме и ние на жива музика
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#15
unicata Wrote:Zmejcho, я кажи какво по-точно свирите като стил?
Аз обаче няма да мога да дойда че съм нощна, ама ако бичите по-яко мое и да доидем некои път

Ами трудно ми е да го определя. Трябва да се чуе http://www.balkandji.com . Иначе като определение - Етно метъл. Наши народни елементи с мощни китари и тежко звучене, мъжки хорове, много мелодично, кавали и т.н... Иначе като звучене се доближаваме до Ramstein и Nightwish, но все пак сме и доста различниSmile

а за gadniq_metal - има някаква вертоятност на 8ми декември да свирим в Хасково - все пак му е по-близкоSmileSmileSmileАко желае
Reply

#16
unicata Wrote:Zmejcho, я кажи какво по-точно свирите като стил?
Аз обаче няма да мога да дойда че съм нощна, ама ако бичите по-яко мое и да доидем некои път

Ами трудно ми е да го определя. Трябва да се чуе http://www.balkandji.com . Иначе като определение - Етно метъл. Наши народни елементи с мощни китари и тежко звучене, мъжки хорове, много мелодично, кавали и т.н... Иначе като звучене се доближаваме до Ramstein и Nightwish, но все пак сме и доста различниSmile

а за gadniq_metal - има някаква вертоятност на 8ми декември да свирим в Хасково - все пак му е по-близкоSmileSmileSmileАко желае
Reply

#17
Zmejcho Wrote:а за gadniq_metal - има някаква вертоятност на 8ми декември да свирим в Хасково - все пак му е по-близкоSmileSmileSmileАко желае

то тва хубаво, ама на мен ми минават разни вредни идеи да ходя на терион на 6.12., а в хасково ще ходя този уикенд
както е тръгнало май ще се разминем :?
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#18
Zmejcho Wrote:а за gadniq_metal - има някаква вертоятност на 8ми декември да свирим в Хасково - все пак му е по-близкоSmileSmileSmileАко желае

то тва хубаво, ама на мен ми минават разни вредни идеи да ходя на терион на 6.12., а в хасково ще ходя този уикенд
както е тръгнало май ще се разминем :?
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#19
gadnia_metal Wrote:
Zmejcho Wrote:а за gadniq_metal - има някаква вертоятност на 8ми декември да свирим в Хасково - все пак му е по-близкоSmileSmileSmileАко желае

то тва хубаво, ама на мен ми минават разни вредни идеи да ходя на терион на 6.12., а в хасково ще ходя този уикенд
както е тръгнало май ще се разминем :?

Я кажи каде това за Therion?
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#20
gadnia_metal Wrote:
Zmejcho Wrote:а за gadniq_metal - има някаква вертоятност на 8ми декември да свирим в Хасково - все пак му е по-близкоSmileSmileSmileАко желае

то тва хубаво, ама на мен ми минават разни вредни идеи да ходя на терион на 6.12., а в хасково ще ходя този уикенд
както е тръгнало май ще се разминем :?

Я кажи каде това за Therion?
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)