The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Още един фен?! Не е излишен :)

#1
Здравейте съфорумци!
Имам найстина голямо питане към вас и то към хората с модели s60,s70,s80 едно приятелче до скоро каращо 460 бодигардка иска да го замени с нещо по ново и свежо.
Проблема е, че се чуди между ПАСАТ 4 и по горе споменатите модели като най-много иска S70 2.5 TDI, забравих да спомена.... трябва да е дизелче Smile питането ми по конкретно е какви са предимствата и най вече недостатъците на волво ес70 2.5 тди като двигател.... до колкото си спомням са издържливи но като окачване си нямам никаква идея за това ви моля да ми помогнете с информация каквато и да е тя.Особено за слабите им места Smile Все пак ВОЛВО СИ Е ВОЛВО според мен (лично мнение) 10000 пъти по добре е ес70 отколкото пасат 4 въпреки, че и неговия мотор е един от най-хвалените 1.9тди 110к.с.
Много ви благодаря предварително Smile
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#2
Дали ще е S70, S80 или S60 е въпрос на негов личен избор - от какво купе се нуждае и кое му харесва повече.
Щом има изискване да дизел - D5 това е мотора!
УСПЕХ
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#3
Волво S 70 с мотор 2.5 тди е най-здрав и сравнително по-бюджетен от изброените, не че и те не са страхотни и определено по-красиви, но този автомобил определено е по-здрав, като окачване, мотор, купе и т.н., като това строго зависи от състоянието на конкретния автомобил. Все пак говорим за еволюция на култовото Волво 850, което предполага изглаждане на изключително малкото недостатъци, които има модела.
Reply

#4
Много благодаря колеги ВОЛВОТО го взехме днес (S70 2.5TDI) просто останах изключително удивен от мотор,окачване и най вече цена която е в пъти по добра от останалите марки и конкуренти на пазара !!!
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#5
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Много благодаря колеги ВОЛВОТО го взехме днес (S70 2.5TDI) просто останах изключително удивен от мотор,окачване и най вече цена която е в пъти по добра от останалите марки и конкуренти на пазара !!!


ЕВАЛАТААА! айде да му е честито и да си го кара с здраве!

дай малко повече информация за покупката коя година е какво е обурудването на каква цена го взехте. Tongue
любопитен съм.... :mrgreen:
бивши:
V40 1.9D 115hp '03 - D4192T3
настоящ
Xc70 D5 185hp MY'06 - D5244T4
Reply

#6
Хайде честита придобивка на приятеля ти и му пожелай от всички да си го слуша дълги години безаварийно ! Smile Smile
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#7
Ох ми от къде да започна (влюбен съм в тази кола) покарах я няколко километра все пак му е на няколко часа и си му е драго ... Big Grin
Като екстри 4 ел.прозореца;ел.огледала;климатроник;полукожа,махагон,лети джанти (15); щори на задното и страничните прозорци; 6 забележете 6 ключа за запалване Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin две дистанционни за централното;гражданска;винетка;данък (30 лв. няма да обеснявам подробности за него) гуми 4 летни 205/60/15 но не съм сигурен за височината им :oops: мммм за друго не се сещам колата трябва да се сменят единствено ремъците с ролките и накладки! Като цена 3900лв. според мен тази цена е ниска за такъв клас автомобил но все пак в БГ Волво се оценява на малко по ниски цени от свойте конкуренти! Ако някой го интересува нещо повече да пита. Знам само,че с 5 човека колата върви като все едно ги няма Smile
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply

#8
Честито да му е, да го кара без проблеми, радвам се че съвета ми ви насочи към този автомобил, дано вашият екземпляр се окаже в добро състояние като двигател, купе и екстри и да няма грижи с него, както са повечето фенове с Волво.
Reply

#9
joro the driver 17 Wrote:Честито да му е, да го кара без проблеми, радвам се че съвета ми ви насочи към този автомобил, дано вашият екземпляр се окаже в добро състояние като двигател, купе и екстри и да няма грижи с него, както са повечето фенове с Волво.

Два проблема; Единия заден говорител е издънен, генератора зарежда много малко ток - 13.5волта в понеделник е на майстор за генератора а след няколко часа отива в "БАСМАНИЯ" да му посложат тук таме някоя друга пищялка Big Grin взехме накладки от МФ и още се чуди дали да си смени ремъците там защото му искат към 840 лева за части и 200 лв за работа .... а отделно проверих при мой хора ремъците и ролките му излезнаха 256лв като само забравихме да проверим обтяжната ролка на пистовия ремък! И той все още се чуди какво да прави Smile
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)