The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет за имейл с оплакване.

#1
Здравейте,

карам волво S 60 2.4D, количката е купена нова от мото пфое. Но за ~70 000 километра и година и 8 месеца каране е влизала в сервиза да не кажа голяма дума около 50 пъти и има влизания от 3-4 дни до 1 месец .....
Към кого да се обърна (не в България) относно моя случай, защото положението отдавна е станало нетърпимо.

Благодаря предварително за отговорите
Reply

#2
Сканирай документи и сервизни протоколи,за да видим за какво иде реч.Може и на Лични съобщения да ми ги пратиш.Имаме някакъв опит,но трябва да се запознаем с детайлите,за да може адекватно да отговорим.

ПП. В документите,затрий лични данни,не ни трябват.
Също така пиши от къде си.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#3
в понеделник ще ида да изискам сервизната история ... имам право нали?
Reply

#4
Daskalov Wrote:в понеделник ще ида да изискам сервизната история ... имам право нали?

Задължително имаш право.При всяко влизане би трябвало да ти дават копие от сервизния протокол.Това е задължително,нали се разписваш все пак. Idea
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)